SZUKAM ZLECEŃ W BRANŻY FOTO - VIDEO - REKLAMA...

Dam pracę/szukam pracy oferty.
Awatar użytkownika
User

elagawin

Posty

10

Rejestracja

24 lut 2010, o 13:31

Lokalizacja

Kraków

SZUKAM ZLECEŃ W BRANŻY FOTO - VIDEO - REKLAMA...

Postautor: elagawin » 24 lut 2010, o 16:34

SZUKAM ZLECEŃ W BRANŻY FOTO - VIDEO - REKLAMA...
Prowadzę od 12 lat działalność gospodarczą – agencję fotograficzno – filmowo - reklamową.
Dysponuję dużym biurem i studiem fotograficznym w centrum Krakowa przy ul. Brackiej 15, w pięknej zabytkowej, 450 letniej kamienicy… Zajmuję się usługami fotograficznymi i reklamowymi, produkuję i montuję różnego rodzaju filmy, oferujemy usługi w zakresie poligrafii i druku, organizacja imprez i inne.
Szukam ciekawych zleceń dla siebie i firmy; szukam nowych ciekawych klientów i bieznaspartnerów...
Stworzyłam markę reklamowaną (znaną) od ponad dekady w całym Krakowie. Mam grupę współpracowników i przyjaciół z umiejętnościami w branży foto – video – webmaster, reklama, grafika. Mamy też własną bazę modelek i modeli, którzy pozują do zdjęć i reklam, które robimy (Bank Twarzy EG Studio – to baza kilku tysięcy modelek i modeli, przeszkolonych przez nas i fotografowanych, który mogą pozować do zdjęć, brać udział w pokazach mody, pracować na promocjach itp.
Mam wyższe wykształcenie w branży humanistycznej i filmowo - reklamowej. Pracuję w zawodzie fotografa - filmowca, spec. ds. reklamy i dziennikarza.

- Ela Gawin
EG Studio, Agencja filmowo - Fotograficzna ul. Bracka 15 w Krakowie
tel 012-4212294, 0606285176, 501 926 721,
www.egstudio.pl www.elagawin.pl, biuro@egstudio.pl elagawin@poczta.onet.pl
tlen: elagawin, skype: egawin, gg: 4762467

Więcej informacji o agencji EG Studio na stronach www.egstudio.pl lub wpisz w Google: EG Studio lub Ela Gawin
Ela Gawin fotograf, dziennikarz, spec. ds.reklamy EG Studio Agencja Filmowo - Fotograficzna http://www.elagawin.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron