Szukam projektu domu parterowego

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

mallis

Posty

3

Rejestracja

16 lut 2016, o 23:04

Szukam projektu domu parterowego

Postautor: mallis » 27 lut 2016, o 19:34

Hejka wszystkim :) Poszukuję dobrego i sprawdzonego projektu domu parterowego. Czy jesteście w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Znalazłem tu jakieś gotowe projekty domów parterowych. Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)
Można usunąć skazę w klejnocie, ale nie można cofnąć powiedzianego słowa.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Szukam projektu domu parterowego

Postautor: Inatka93 » 28 sie 2020, o 05:51

Myślę, że o parterówce możesz śmiało myśleć w MG Projekt. Mają dużo takich rysunków, a to pierwszy brzegu www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2 . Oczywiście możesz go sobie dowolnie wykańczać, jak tylko będziesz chciał. Mi się podoba cała ta seria.
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: Szukam projektu domu parterowego

Postautor: ełka01 » 23 gru 2021, o 07:48

Bardzo różne projekty domów parterowych i innych można znaleźć w ofercie biura projektowego Archon+. Firma na rynku już bardzo długo działa, 31 lat więc wiedzy i doświadczenia nie można im odmówić. Można sobie na ich stronie w filtrach zaznaczyć "dom parterowy" i jeszcze inne parametry, wtedy pojawią się już te bardziej konkretne. Są wizualizacje, kosztorysy, na fachowe doradztwo również można liczyć.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Szukam projektu domu parterowego

Postautor: atama » 26 sty 2024, o 07:04

projekt mamy już wstepnie wybrany, teraz nieco trudniejsze zadanie - znalezienie firmy, która go dla nas wybuduje :) ostatnio czytałam o Espiro Investment z Warszawy. kojarzycie ich może ? Fajnie, ze pomagają przy załatwianiu formlaności no i budują kompleksowo ( wraz z pilnowaniem prac, postępów itd).
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.210s | 12 Queries | GZIP : Off ]