Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

Mat24

Posty

5

Rejestracja

30 cze 2018, o 22:22

Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Postautor: Mat24 » 30 cze 2018, o 23:03

Szukam zleceń zdalnych, jako doradca ekonomiczny, lub programista. Podejmę się współpracy z agencjami, możliwość narzucenia sobie marży agencji na mojej pracy. Działam z sukcesem w internecie od wielu lat, posiadam duże doświadczenie. Realizowałem wiele projektów. Czy wiesz, że strona internetowa może być doskonałym zapleczem marketingowym dla różnych przedsięwzięć biznesowych? Możesz na niej sprzedawać co tylko zechcesz. Pomagamy skutecznie wejść w internet, zajmujemy się generowaniem ruchu na portalach, tworzymy sklepy internetowe, oraz doradzamy.
Zapraszam na stronę programistyczną z ofertą tworzenia stron internetowych www.strony.internetowe.radom.pl
Zapraszam na blog porad biznesowych, marketingowych, do zapoznania się z ofertą doradztwa biznesowego. www.europolnexis.com.pl. W razie zainteresowania lub jeśli chcesz zadać jakiekolwiek pytanie zapraszam na priv na forum. Lubimy porozmawiać o biznesie i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. : )
no avatar
User

adrian56543

Posty

3

Rejestracja

4 lis 2018, o 17:14

Re: Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Postautor: adrian56543 » 4 lis 2018, o 17:15

Na pewno taka praca jest bardzo ciekawa pod każdym względem. Szkoda tylko że mało osób ją ma.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Postautor: majja » 20 maja 2019, o 19:07

Ofert pracy dla programistów nie brakuje, ta w Krakowie https://www.aplikuj.pl/oferta/280931/senior-c-software-developer-nr-ref-107-174-inna-infolet#backto=%2Fpraca%2Fkrakow oferują bardzo atrakcyjne zarobki, wśród wymagań 5 lat doświadczenia w pracy jako programista. Na stronie można znaleźć również inne ogłoszenia tego typu, wystarczy skorzystać z poręcznej wyszukiwarki.
no avatar
User

kacpertuk

Posty

12

Rejestracja

28 paź 2016, o 11:30

Re: Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Postautor: kacpertuk » 24 cze 2019, o 08:29

Z tego co widziałem to w Bridgestone Poznań szuakja do pracy specjalisty IT od systemów przemysłowych http://bridgestone-poznan.pl/kariera wiec moze to akurat byłoby coś dla ciebie? Wydaje mi się, że warto zdobyć doświadczenie w tak waskiej dziedzinie
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Szukam pracy jako programista, zleceń zdalnych

Postautor: Fards » 6 sie 2019, o 10:37

Pamiętaj o dobrym cv! Ja swoje ogarnąłem w takim kreatorze - szybkiecv.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.068s | 12 Queries | GZIP : Off ]