Szukam opinii o Tecnocasa w Krakowie

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

michasia

Posty

6

Rejestracja

16 wrz 2015, o 18:47

Szukam opinii o Tecnocasa w Krakowie

Postautor: michasia » 12 lis 2015, o 19:51

Wkrótce wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do Tecnocasa w Krakowie. Wiem, że czeka mnie szereg szkoleń, o których nie mam pojęcia. Poszukuję więc informacji o pracy w Tecnocasa, zarobkach i umiejętnościami którymi trzeba się wykazać na początku, żeby dostać tę pracę. Z góry dziękuję
no avatar
User

agata407

Posty

3

Rejestracja

13 lis 2015, o 09:49

Re: Szukam opinii o Tecnocasa w Krakowie

Postautor: agata407 » 13 lis 2015, o 09:49

No właśnie po to są szkolenia, żeby wszystkiego się dowiedzieć, więc im szybciej je odbędziesz tym lepiej dla Ciebie. Wymagania co do twojej osoby są przede wszystkim takie żebyś była kreatywna i ambitna, takich cech poszukują u ludzi i jak już to masz to połowa sukcesu
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Szukam opinii o Tecnocasa w Krakowie

Postautor: dynamical » 23 lis 2015, o 15:06

Jak dla mnie to jest duża korporacja. sama wole chyba pracować w mniejszych firmach, które dają zdecydowanie więcej możliwości. Mam za sobą doświadczenie w tak dużej firmie i nie wspominam tego dobrze. Dominował ciągły stres i duża nerwówka... Postanowiłam wziąć się w garść i zamówiłam profesjonalne CV: https://kreatorzykariery.pl Moja obecna praca daje mi duzo satysfakcji;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 12 Queries | GZIP : Off ]