Szukam Mecenasa Sztuki

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

Tytus_Grad

Posty

2

Rejestracja

28 mar 2020, o 23:35

Szukam Mecenasa Sztuki

Postautor: Tytus_Grad » 4 maja 2021, o 11:49

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w znalezieniu Fundacji, innego Mecenasa Instytucjonalnego lub Prywatnego, który otoczy moją twórczość swoją opieką udzielając mi finansowego wsparcia.

Jestem artystą malarzem, pracuję pod pseudonimem Tytus Grad. Maluję od ponad 20 lat.

Po dłuższej przerwie reaktywowałem swoją działalność artystyczną.

Od 2018 roku w mojej pracowni powstało sporo prac.

W 2019 roku przystąpiłem do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków.

Od maja 2020 roku prowadzę w Internecie początkowo na Facebooku, obecnie na YouTube cykl "Malowanie Online" transmitując na bieżąco pracę nad obrazami.

Jestem aktywny na Rynku Sztuki i nawiązałem kontakty międzynarodowe.

Wystąpiłem o Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na rok 2021. Niestety, konkurencja była zbyt duża i nie otrzymałem go.

Zatem wciąż szukam Mecenasa Sztuki.

Pozdrawiam serdecznie

Tytus Grad
http://malarstwo-tg.pl
Tel.: 696 952 205
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Szukam Mecenasa Sztuki

Postautor: stoperek » 9 sty 2022, o 17:02

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://glod-wiedzy.pl/co-obejmuje-seo/
no avatar
User

Pokasj

Posty

4

Rejestracja

3 kwie 2022, o 19:15

Re: Szukam Mecenasa Sztuki

Postautor: Pokasj » 3 kwie 2022, o 19:16

siemka, super link
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Szukam Mecenasa Sztuki

Postautor: tenderm » 28 paź 2022, o 17:48

A propos sztuki to jeżeli chcecie podarować komuś małe dzieło idealne na prezent, zajrzyjcie na pikoteka.com znajdziecie tam malarstwo online znanych artystów jak i wiele innych. Warto zajrzeć.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Szukam Mecenasa Sztuki

Postautor: atama » 28 mar 2023, o 15:47

a co powiecie na kierunek jakim jest malarstwo prymitywne ? Mnie ten temat bardzo interesuje, widziałam ostatnio nawet, ze w ofercie Pikoteki są dostępne obrazy związane z prymitywizmem. Warto się rozejrzeć, ich oferta jest szeroka a przy tym można liczyć na indywidualne podejście do klienta.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron