Szkolenie BHP online

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Szkolenie BHP online

Postautor: Pres-ona » 2 wrz 2014, o 07:58

Zakładam własną firmę i muszę zapewnić moim trzem pracownikom szkolenie BHP, sama nie mam do tego uprawnień, a więc poszukuje firmy, która się tym zajmie. Ogólnie propozycje mam taką - szkolenie BHP za pomocą platformy internetowej, którą zapewnia E-specjalistabhp. Kilka firm, z którymi współpracuje mi polecało takie rozwiązanie. Teraz jeszcze pytanie do was bo uzyskałam na tym forum kilka dobrych porad. Co o tym uważacie?
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Szkolenie BHP online

Postautor: animka87 » 7 paź 2014, o 08:15

W firmach często działa to tak, żeby oczywiście zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeden pracownik na przykład osoba, która pracuje na magazynie, czy w sekretariacie przechodzi odpowiedni kurs sponsorowany przez firmę i ma uprawnienia do przeprowadzania takich szkoleń. Ty masz taki plus, że nie musisz co rusz przy zatrudnieniu nowych ludzi organizować i opłacać takiego kursu, twój pracownik to robi w ramach normalnych obowiązków pracowniczych. A pracownik ma taki benefit w postaci, dodatkowych uprawnień, które może wykorzystać poza firmą :) To nic trudnego do przeprowadzenia, a oszczędności są. Później pozostaje ci już tylko kwestia doboru odpowiednich materiałów dla szkoleniowca. Ja osobiścię mogę polecić takie darmowe materiały i dokumentację: http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email Są zatwierdzone przez Sanepid i przez PIP, więc spokojnie możesz z nich korzystać - i tu kolejna oszczędność dla Ciebie :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Szkolenie BHP online

Postautor: kobietapracujaca » 17 sie 2015, o 20:16

Takie szkolenie czasem warto przejść w sieci. Teraz jest mnóstwo takich szkoleń online i warto z nich korzystać ponieważ dla niektórych jest to duże ułatwienie. Sama chętnie brałabym udział w takich szkoleniach. Tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szk ... id,tm.html można o takich szkoleniach co nie co przzeczytać
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.284s | 12 Queries | GZIP : Off ]