Szkolenia zagraniczne - czy to jest pomysł na biznes?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

azielik

Posty

7

Rejestracja

5 mar 2018, o 20:46

Szkolenia zagraniczne - czy to jest pomysł na biznes?

Postautor: azielik » 8 mar 2018, o 07:55

Mam do bardziej doświadczonych osób na forum prośbę o opinię. Otóż jestem marketingowcem w firmie realizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych wszelakie szkolenia biznesowe, team building i inne dla menedżerów. No i robimy też wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla firm. Ponieważ od niedawna jestem hobbystką podróży poza Europę, chcę namówić mojego szefa, że dałoby się zorganizować jakieś symulacje szkoleniowe, gry integracyjne albo wyjazdy konferencyjne np. w północnej Afryce. Wtedy pewnie dałabym radę połączyć biznes z hobby. No i jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, z których dziedzin szkolenia, albo gry i symulacje czy konferencje i wyjazdy bylyby waszym zdaniem godne zainteresowania (np. komunikacja miedzykulturowa, nauka Francuskiego w Maroku?).
Gdyby w wolnej chwili ktoś z Was miał porady czy sugestię, będę gorąco wdzięczna. To mogą być szkolenia z dowolnej tematyki – jestem otwarta na nawet dziwne propozycje – nasz zespół sprzedaży to sprytni handlowcy i łatwo załatwią coacha i hotel z dobrą salą konferencyjną w niedrogiej cenie.
A może jakaś osoba uczestniczyła w naprawdę dobrych szkoleniach albo wyjazdach z tej działki – to napiszcie coś . Chodzi mi o szkolenie, które było zróżnicowane i nie nudne, ale też zakładało różne grupowe zabawy, gry fabularne, albo symulacje. Genialnie jakby to był wyjazd do jakiegoś fajnego kurortu i ciekawy hotel. Rekomendujecie jakowyś program „dwa w jednym” czyli hotel + szkolenie?
No i sympatyczne bedą po zajęciach jakieś eventy integracyjne czy rekreacyjne.
Jak to widzicie – realnie czy kiepsko?
A może odwrotnie postawę problem – może jakieś szkolenia nie spełniły Waszych oczekiwań – to również napiszcie.
pozdrawiam serdecznie ;-)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron