Szkolenia sportowe online

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Szkolenia sportowe online

Postautor: WaldekR » 22 kwie 2015, o 07:34

Witajcie,
Mam pomysł na biznes. Może zabrzmi to trochę dziwnie ale chciałbym nagrywać filmy instruktażowe dotyczące jednej wybranej dziedziny sportu/rekreacji (ale nie mogę zdradzić jakiej). Filmy nagrywane byłyby w bardzo dobrej jakości, atrakcyjnie zmontowane a informacje w nich zawarte byłyby dość innowacyjne (mało jest w Polsce szkoleniowców uczących w ten sposób). Jak sądzicie, czy taki biznes ma szanse się obronić?
Pozdrawiam
Waldek
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Szkolenia sportowe online

Postautor: HeczkoK » 22 maja 2015, o 18:36

Fajny pomysł w czasach trendu na zdrowy styl życia :) Czy to ma być sport budujący tkanke miesniową/ wspomagający odchudzanie?
no avatar
User

KasjuszMag

Posty

60

Rejestracja

29 sty 2024, o 18:12

Re: Szkolenia sportowe online

Postautor: KasjuszMag » 2 lut 2024, o 12:54

Wczasy odchudzające: Wczasy odchudzające to idealna propozycja dla osób, które pragną skutecznie zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Programy takie łączą w sobie zbilansowaną dietę, aktywność fizyczną oraz szereg zabiegów wspomagających odchudzanie. Pobyt w specjalistycznym ośrodku oferuje nie tylko możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów, ale także nauczenia się zdrowych nawyków żywieniowych i aktywnościowych, które mogą zostać zastosowane w codziennym życiu.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1589

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Szkolenia sportowe online

Postautor: krystynaaa » 24 mar 2024, o 12:41

Moim zdaniem kluczowe jest korzystanie z wysokiej jakości akcesoriów podczas nurkowania, dlatego dobrą opcją jest https://nurkowy.com.pl/ . Ich szeroki wybór produktów oraz szybka dostawa sprawiają, że zawsze mogę liczyć na pełne zadowolenie z zakupów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]