Szkolenia - Pozycjonowanie

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

nant3s

Posty

12

Rejestracja

14 sty 2014, o 11:25

Szkolenia - Pozycjonowanie

Postautor: nant3s » 20 sty 2014, o 09:59

Witam, słyszeliście coś może o jakiś szkoleniach z pozycjonowanie w województwie zachodnio-pomosrskim ewentualnie w welkopolskim?
Pozdrawiam i zapraszam: videomixhd.pl, okna-gospodarcze.pl.
damglass.pl - uchwyty do szyb
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Szkolenia - Pozycjonowanie

Postautor: bizz » 25 lut 2014, o 16:53

Sprawdźcie ofertę firmy http://skuteczni.pl/ . Firma oferuje skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie. Atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Polecam.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Szkolenia - Pozycjonowanie

Postautor: kolaa » 28 lut 2014, o 16:17

Mogę polecić wam firmę http://szczytuje.pl/ z której ja korzystałem. Bardzo profesjonalna firma, która działa szczegółowo i skutecznie przeprowadza kampanie marketingowe. Polecam usługi tej firmy, naprawdę warto.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Szkolenia - Pozycjonowanie

Postautor: kasiazosia » 17 mar 2014, o 10:47

A potraficie czytać ze zrozumieniem? Temat dotyczy SZKOLEŃ, a nie firm świadczących usługi z zakresu pozycjonowania :roll:
Nant3s, nie ma co ograniczać się do określonych województw, bo możesz w ten sposób odrzucić najlepsze propozycje szkoleniowe. Moim zdaniem opłaca się zainteresować się internetowymi szkoleniami z obszaru pozycjonowania (i nie tylko, są ciekawe video kursy z zakresu prowadzenia biznesu, rozwoju osobistego, hobby i innych), możesz wtedy czerpać wiedzę od najlepszych bez wychodzenia z domu, czy bez kosztów dojazdu! No i do źródła informacji możesz powracać zawsze, gdy tego potrzebujesz, nic Ci z kursu nie umknie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]