Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: Pres-ona » 18 lut 2015, o 10:01

No to może od razu do sedna sprawy. Zawodowo zajmuje się rekrutacją w firmie doradztwa personalnego, jestem po kierunkowych studiach, które pozwoliły mi na znalezienie pracy w zawodzie. Aktualnie zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów podyplomowych, a dokładnie Zarządzanie zasobami ludzkimi. W mojej branży dokształcanie się jest na porządku dziennym, a na jedno miejsce czeka aż 10 innych osób. Informacje o rekrutacji zobaczyłem na stronie UTH w Warszawie (tutaj planuje pójść), która trwa już od połowy stycznia. Zawsze chodziłam na różnego rodzaju szkolenia nigdy wcześniej nie myślałam o podyplomówce. A wy, robiliście studia podyplomowe?
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: piotrek5467 » 21 maja 2015, o 19:26

Każda uczelnia o profilu ekonomicznym prowadzi takie studia (licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe). W Warszawie masz między innymi SGH oraz Akademię Koźmińskiego. Wiele uczelni publikuje również informacje o programie nauczania http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 320,54,259 to jest akurat inna uczelnia, ale często programy są podobne.
no avatar
User

ka538

Posty

38

Rejestracja

28 mar 2015, o 21:53

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: ka538 » 5 sie 2015, o 22:28

Polecam zajrzeć tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe. Na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania mają naprawdę świetny wybór studiów podyplomowych. Warto tam studiować choćby ze względu na wykładowców, bo są naprawdę świetni.
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: Asia22 » 12 sie 2015, o 21:30

Podyplomowa szkoła to dobry pomysł, jednak ja wolałabym się rozejrzeć za jakimś dobrym kursem;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: Garagan » 11 sty 2016, o 08:46

Wszystko zależy od tego jak późno się zorientowaliśmy, co chcemy robić w życiu. Bo jeśli ktoś od początku celował w jedną branżę i nawet pisał o firmie prace dyplomową, tak jak tu http://zpue.pl/o-firmie/dla-studenta.html to nie musi robić żadnych podyplomówek, bo po co?
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: mariolka00 » 26 sty 2016, o 20:27

Myślę, że zawsze warto, tylko wybierz taki kierunek, aby faktycznie coś Ci dał w Twojej pracy :) A jeśli przeraża Cię wizja robienia notatek czy zdobywania notatek, to mogę Cię uspokoić, są już specjalne portale jak http://notatek.pl/informacje/Orientacja-marketingowa , gdzie można znaleść ekstra notatki z bardzo różnych dziedzin :)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: oksana » 28 lut 2016, o 10:15

U mnie wielu znajomych poszło do kolegium europejskie właśnie by podnieść swoje kwalifikacje. Wydaje mi się, ze dzisiaj bardzo ważne jest to by wciąż się dokształcać :)
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: karolina » 14 mar 2016, o 09:24

A co powiecie o takiej pomocy- Pomocnaukowa.pl przy pisaniu takiej pracy zaliczeniowej na obronę?
Skorzystalibyście gdyby Was czas "gonił" a Wy nie dawalibyście sobie sami rady z jej napisaniem?
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: bizz » 26 kwie 2016, o 14:59

Ja zastanawiam się nad studiowaniem podyplomowe stosunki międzynarodowe. Jest to dwujęzyczna szkoła, zresztą przez wielu bardzo ceniona. Myślę, że wybór takich studiów daje naprawdę wiele możliwości na uzyskanie dobrego stanowiska.
no avatar
User

IlonaReina44

Posty

1

Rejestracja

23 lip 2016, o 16:58

Re: Studia podyplomowe - stanowisko w pracy

Postautor: IlonaReina44 » 23 lip 2016, o 17:01

Ja też jestem zdania, że warto podnosić stale swoje kwalifikacje i uważam, że takie studia są bardzo dobre. Znajoma poleciła mi Europejską Uczelnię w Warszawie. Są tam studia podyplomowe Warszawa, np. zarządzanie oświatą. Czy ktoś wybiera się na studia do Warszawy?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 12 Queries | GZIP : Off ]