Strategia, wizerunek, skuteczność

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

nikodemunrau

Posty

1

Rejestracja

26 paź 2017, o 10:19

Lokalizacja

Warszawa

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: nikodemunrau » 26 paź 2017, o 10:30

Odpowiedni wizerunek firmy można budować za pomocą public relations. Ludzie, którzy tym się zajmują pomagają utrzymać pozytywne relacje z obecnymi i przyszłymi klientami firmy. Na rynku jest wiele firm tym się zajmujących, ja osobiście polecam spróbować: http://www.practum.pl/.
no avatar
User

kirik434

Posty

3

Rejestracja

27 paź 2017, o 08:16

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: kirik434 » 27 paź 2017, o 08:17

strategia zawsze jest bardzo ważna

____________________________
ideal lux lampy
Awatar użytkownika
User

MarPe

Posty

8

Rejestracja

31 paź 2017, o 10:30

Lokalizacja

Łódź

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: MarPe » 31 paź 2017, o 13:20

Czasem albo trzeba zatrudnić kogoś, kto planowanie strategii ma w małym palcu albo skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Opracowanie strategii jest bardzo trudne nawet dla kogoś, kto ma jasny plan rozwoju przedsiębiorstwa i wie, w jakich kierunkach chce się rozwijać dalej, a bez znajomości rynków i mechanizmów nimi rządzących nawet najlepsze zamiary mogą nie wypalić. Łączenie marketingu, zarządzania, kadr i kwestii technicznych czasem może przerastać doświadczonych biznesmenów i nie ma w tym żadnego wstydu, że pomoc okaże się być potrzebna, zwłaszcza w warunkach często się zmieniających.
no avatar
User

Owelka

Posty

21

Rejestracja

18 paź 2016, o 11:04

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: Owelka » 16 sty 2018, o 07:06

Nic nie przychodzi przecież od tak i łatwo. Czasem naprawdę potrzeba wyszukanych działań, by dana firma stała się rozpoznawalna. Jeżeli idziemy jednak w jakość, to prędzej czy później się to obroni przed konkurencją. Promowanie jest bardzo istotne, ale należy pamiętać, że to też musi odpowiednio się prezentować, nie wystarczy samo to, że pojedziemy np. na targi branżowe, bo żeby zostać zapamiętanym to też trzeba przykuć uwagę. Zastanawiam się właśnie nad systemami wystawienniczymi. Mamy już właściwie rollupy, ale przydałoby się coś jeszcze. Mam już na oku https://www.retio.pl/. A jak to jest u Was? W jakie produkty tego typu inwestujecie?
no avatar
User

Unima

Posty

144

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: Unima » 6 lut 2018, o 19:22

Ja uważam, że nie trzeba korzystać z agencji marketingowych, wystarczy dobrać odpowiednie narzędzia. Ja wprowadziłem marketing smsowy poprzez platformę playsms, gdzie można personalizować wiadomości, zapisy do formularza - wszytstko dostosowane pod firmę, jej odbiorcó i rynek, na którym działa. Sprawdziło się świetnie.
no avatar
User

karolmondzelewski

Posty

1

Rejestracja

19 lut 2018, o 09:10

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: karolmondzelewski » 19 lut 2018, o 09:19

Myślę, że jest wiele rodzajów strategi budowania wizerunku firmy. Jednak jak każda strategia marketingowa firmy by miała pewną skuteczność musi być nie tuzinkowa, jednak to wszystko jest zależne od tak na prawdę od branży w jakiej firma jest oraz jej wielkości. W przypadku małych firm warto stawiać na tradycyjne formy reklamy, głównie gadżety typu eko torby bawełniane własnego autorskiego pomysłu, czy kalendarze itd. W przypadku już większych firm zdecydowanie warto pomyśleć o wynajęciu już profesjonalnej agencji reklamowej, która pomoże długofalowo dobrać odpowiednia strategie marketingową. Jednym z nich jest nie tylko budowanie wizerunku w świecie rzeczywistym, ale również wirtualnym.
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2015 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.