sterownik inteligentny dom

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Wlad6

Posty

4

Rejestracja

7 kwie 2020, o 21:29

sterownik inteligentny dom

Postautor: Wlad6 » 29 lis 2020, o 17:27

Cześć! Szukam, gdzie można kupić sterownik inteligentny dom. Czy w Leroy jest coś takiego, czy potrzebujesz szukać specjalnych firm?
no avatar
User

Qomon

Posty

3

Rejestracja

30 lis 2020, o 08:55

Re: sterownik inteligentny dom

Postautor: Qomon » 30 lis 2020, o 08:58

Cześć! O Leroyu nie wiem, kupiłem sterownik inteligentny dom tutaj https://securglobal.pl/inteligentny-dom/sterowniki-domu-inteligentnego/, jeśli masz możliwość poczekać na dostawę, możesz też tam zamówić. Chociaż dostawa jest krótkotrwała, otrzymałem zamówienie dwa dni później, więc myślę, że możesz zamówić, nie ma problemu.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: sterownik inteligentny dom

Postautor: Nardel » 13 wrz 2021, o 03:55

Temat bardzo na czasie. Coraz więcej osób decyduje się na domy inteligentne. Jeśli interesuje was ten temat warto zajrzeć na stronę firmy Salus Control. To specjaliści od systemów inteligentnych - zajmują się wszystkim kompleksowo - dobór, montaż, obsługa po sprzedażowa. Wszystkim się zajmą profesjonalnie i sprawnie.
Awatar użytkownika
User

bosssmietnika

Posty

75

Rejestracja

3 sie 2018, o 15:35

Re: sterownik inteligentny dom

Postautor: bosssmietnika » 7 paź 2021, o 08:28

Nardel pisze:Temat bardzo na czasie. Coraz więcej osób decyduje się na domy inteligentne. Jeśli interesuje was ten temat warto zajrzeć na stronę firmy Salus Control. To specjaliści od systemów inteligentnych - zajmują się wszystkim kompleksowo - dobór, montaż, obsługa po sprzedażowa. Wszystkim się zajmą profesjonalnie i sprawnie.

Moim zdaniem taki system to super sprawa. Ale nie wystarczy oczywiście kupić. Musi być tez ktoś, kto nam takie instalacje zamontuje. W okolicach Wrocławia, wiem, że ta firma się specjalizuje w takich sprawach. https://kormas.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron