sprzęt do salonu fryzjerskiego

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: krogullca » 27 kwie 2021, o 20:13

Niedługo otwieram swój własny salon fryzjerski, zaczynam się rozgladać za sprzetem. Do tej pory mialam do czynienia z różnymi markami, ale nie do końca byłam zadowolona z tych urządzeń. Jakie marki sprzętu wam się sprawdziły? Używa z was ktoś sprzętu od Babyliss PRO?
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: Inatka93 » 29 kwie 2021, o 20:40

Moim zdaniem fajne będą kapsułki z cbd https://konopteka.pl/kategoria/kapsulki-cbd dla gości. Niektórym to może się naprawdę spodobać, a do tego można przecież uświadamiać.
no avatar
User

agatamarko

Posty

64

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: agatamarko » 9 maja 2021, o 09:17

polecam ci babyliss pro, dla mnie najlepsza marka dla profesjonalistów, od dawna używam ich sprzętów, mój najnowszy nabytek to cienka lokówka BAB2470TDE. Można nią szybko zrobić burzę loków, sprawdza się takze przy długich, grubych włosach
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: krogullca » 15 maja 2021, o 19:03

na pewno taki sprzęcik by mi się w pracy przydał, wrócily wesela, są komunie i loków robie bardzo dużo, to zresztą fajna baza do różnych innych fryzur, upięć. Babylisspro to bardzo dobra marka profesjonalnych urządzeń, każde jest świetnie dopracowane z dbałościa też o design.
no avatar
User

arabika

Posty

1271

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: arabika » 8 mar 2022, o 18:24

Niestety na samym sprzęcie fryzjerskim ja się niestety nie znam ale jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest na pewno również to aby wiedzieć jak właściwie można związać nasze włosy. W szczególności jak dla mnie to opaski do włosów są czymś ważnym i ja jestem zdania, że na pewno fajnie jest je mieć.
no avatar
User

amber

Posty

362

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: amber » 25 kwie 2022, o 20:57

Nie posiadam salonu fryzjerskiego, ale kupuję różne kosmetyki w hurtowni, z której jestem bardzo zadowolona, a która ma m.in. właśnie akcesoria fryzjerskie także myślę, że warto zajrzeć i skorzystać z ich oferty
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: Romeq77 » 13 cze 2022, o 10:18

Normalna rzecz. Ja czuję, że tutaj raczej dobrym pomysłem mogłoby być postawienie na takie rozwiązania, które odpowiednio usprawnią Waszą pracę. Wiadomo, że coraz więcej ludzi korzysta dzisiaj z peruk, o czym sam czytałem w https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ To ciekawy kierunek, który moim zdaniem trzeba brać pod uwagę.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: Nardel » 11 sie 2022, o 04:16

Jeśli otwieracie nowy salon fryzjerski to trzeba zadbać by był w nim nie tylko dobry sprzęt, ale także byście używali kosmetyków wysokiej jakości. My wszystko co potrzebujemy do naszego salonu kupujemy online w sklepie Itely Hairfashion Polska https://www.sklep.itely.pl/. Mają tam bardzo duży wybór kosmetyków do koloryzacji włosów: farby, rozjaśniacze, tonery, szampony, a także do pielęgnacji. Znajdziecie tam również różnego typu akcesoria. Wybór jest ogromny, wysyłka szybka, sklep sprawdzony i pewny.
no avatar
User

KorpasDominika

Posty

3

Rejestracja

11 sie 2022, o 08:42

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: KorpasDominika » 11 sie 2022, o 08:42

super jest taki sprzęt
no avatar
User

malgorzata80

Posty

433

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postautor: malgorzata80 » 24 sie 2022, o 19:39

Orientujecie się może gdzie kupię porządne konsolety? Póki co w oko wpadła mi oferta https://salonova.pl/konsolety-fryzjerskie Może ktoś z was miał już do czynienia z tym sklepem?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.166s | 12 Queries | GZIP : Off ]