Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: Konek » 7 cze 2020, o 20:18

Cześć!
Macie może doświadczenie w zakresie sprzedaży spółki zadłużonej? Jeśli tak, to będę wdzięczny za konkrety i ewentualnie podpowiedzi kto w tym pomaga.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: EmilCh » 8 cze 2020, o 07:57

Jeśli chcecie się za to sprawnie zabrać to polecam zwrócić uwagę na ofertę Sprzedaj Spółkę, którzy odkupią i pomogą Ci w rozwiązaniu tego problemu. Możesz też tutaj sprawdzić https://sprzedajspolke.pl/#section-testimonials opinie na ich temat od klientów żeby mieć dodatkową pewność :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: RafałSek » 10 cze 2020, o 10:16

I to jest propozycja godna uwagi! Jak już chcesz się za to zabrać, a nie masz wiedzy i doświadczenia to lepiej będzie zdecydowanie postawić na specjalistów, którzy doskonale wiedzą jak to poprawnie przeprowadzić i później tego nie żałować.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: MaciejK » 13 cze 2020, o 10:35

W takim razie z chęcią zerknę co tam mają i mam nadzieję, że będzie to jak najbardziej dobra opcja i dla mnie. Pozdrawiam!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: Adamus » 29 cze 2020, o 12:25

Zgadzam się i również uważam, że warto postawić na Sprzedaj Spółkę. Działają w Łodzi, mają duże doświadczenie i jednocześnie można liczyć na sprawną realizację transakcji i pełne bezpieczeństwo zarówno przy sprzedaży swojej spółki, jak i zakupie nowej.
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Sprzedaż spółki zadłużonej - jak się za to zabrać?

Postautor: arabika » 21 cze 2022, o 18:25

Póki co ja jeszcze takich rzeczy nie musiałam robić i muszę dodać, że na ten moment zdecydowanie najbardziej interesuje mnie fakt posiadania spółki w Estonii. Jestem zdania, że bardzo dobrze o tym napisano na stronie https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... w-estonii/ i na pewno taka pomoc dla wielu z nas może być niezwykle ważna.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.293s | 12 Queries | GZIP : Off ]