Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: anna80 » 19 sie 2013, o 23:26

timon83 pisze:Zauważyłem wzrost tego rodzaju sklepów, czyli ze zwykłymi meblami kuchennymi. Kolega się tym zajmował, ale odkrył nowa niszę i się przekwalifikował. Mam nadzieje że nie będziesz robił mu konkurencji ale Ci powiem. Kolega otworzył sklep oferujący meble warsztatowe i magazynowe (coś takiego), w każdym razie okazało się że jest dziura na rynku i ma cały czas zamówienia. Większość tego typu regałów można było kupić tylko zagranicą o wiele drożej. :ugeek:


Szczególnie jeśli znalazł taniego producenta, który oferuje usługi stolarskie tj.: cięcie płyt meblowych lub oklejanie frontów z MDF.

Wtedy łatwo się przebić.
Dobry trener personalny w Warszawie - utrata wagi gwarantowana.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: piotrek5467 » 23 sie 2013, o 17:00

No ja ostatnio musiałem kupić nowe meble wiec klienci są choćby tutaj :)
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: kowal » 16 lis 2015, o 11:58

Firma Acerys z Warszawy, która zajmuje się meblami na wymiar prosperuje bardzo dobrze, więc chyba to dość dobry biznes. Jednak trzeba się na tym trochę znać. Z tego co wiem, dystrybuują również niemieckie meble kuchenne.
no avatar
User

oli32

Posty

249

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Sprzedaż mebli, akcesoriów kuchennych - warto?

Postautor: oli32 » 25 sty 2017, o 09:23

Sklepów z gotowymi meblami do kuchni jest sporo. Można bez problemu kupić np. tutaj https://www.meblefirany.pl/pl/c/Stoly-Kuchenne/65 stoły kuchenne, krzesła itp. Robienie samych szafek kuchennych może być już jednak opłacalne. Wszystko zależy od naszego talentu i fachowości. Na dobre usługi zawsze jest popyt.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 12 Queries | GZIP : Off ]