sprzedaż długu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Rzeznik

Posty

5

Rejestracja

12 lis 2013, o 11:02

sprzedaż długu

Postautor: Rzeznik » 12 lis 2013, o 11:09

Sprzedawał ktoś z was zadłużenie? Zastanawiam się poważnie nad wystawieniem zaległości mojego klienta w krajowym rejestrze wierzytelności i mam nadzieję, że dzięki temu szybciej odzyskam pieniądze..
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: sprzedaż długu

Postautor: blackspade » 12 lis 2013, o 12:23

wiesz o tym,że nie zawsze uda się takowe sprzedać,a jak już się uda to za mniejszą kwotę
no avatar
User

Rzeznik

Posty

5

Rejestracja

12 lis 2013, o 11:02

Re: sprzedaż długu

Postautor: Rzeznik » 12 lis 2013, o 16:40

Wiem, wiem ale wydaje mi się, że w ogóle informacja o tym, że figuruje na liście dłużników i każdy może to zobaczyć pozwoli się gościowi otrząsnąć a mnie odzyskać od niego moje pieniądze.
no avatar
User

Starnawski

Posty

1

Rejestracja

13 lis 2013, o 10:58

Re: sprzedaż długu

Postautor: Starnawski » 13 lis 2013, o 11:06

Rzeznik pisze:Sprzedawał ktoś z was zadłużenie? Zastanawiam się poważnie nad wystawieniem zaległości mojego klienta w krajowym rejestrze wierzytelności i mam nadzieję, że dzięki temu szybciej odzyskam pieniądze..


Zgadzam się, nie zawsze uda się sprzedać ale jeśli już tak to szybki zastrzyk gotówki, poza tym masz rację, też dobry straszak.
Miałem problem z niejednym takim BIZNESMENEM
Powiem Ci, że udawało mi się pozbyć jego długów albo sam regulował jak zobaczył że grunt mu się pali i ludzie się odwracają.
Oczywiście zawsze można się sądzić ale wiadomo jak w Polsce regulowane są te kwestie..
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: sprzedaż długu

Postautor: blackspade » 13 lis 2013, o 13:51

Starnawski pisze:Oczywiście zawsze można się sądzić ale wiadomo jak w Polsce regulowane są te kwestie..

racja,ciężko się nie zgodzić
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: sprzedaż długu

Postautor: bizz » 10 cze 2014, o 15:16

Polecam doświadczoną firmę http://www.fabrykakreatywna.com/ oferującą kupno zadłużonych spółek. Jeśli masz problemy z swoją firmą, zapoznaj się z ofertą firmy Fabryka Kreatywna i odsprzedaj im swoją spółkę pozbywając się długu.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: sprzedaż długu

Postautor: oksana » 21 kwie 2017, o 15:16

Czasem by ściągnąć dług potrzebny jest windykator. Z tego co wiem bardzo konsekwentny w swoim działaniu jest wykup wierzytelności warszawa :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]