sprzedaż auta do skupu?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

sprzedaż auta do skupu?

Postautor: graszko » 16 cze 2014, o 09:43

co myślicie o sprzedaży auat do skupu? dostałem propozycje do skupu selcar.pl - cena nieco poniżej rynkowej, ale za to gotówka do ręki. usiłuję sprzedać auto już miesiąc. czy wy byście się zdecydowali czy lepiej poczekać na normalnego kupca?
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: sprzedaż auta do skupu?

Postautor: piotrek5467 » 29 cze 2014, o 15:15

Lepiej chyba próbować sprzedać na własną rękę. W sieci jet wiele portali gdzie można dodać takie ogłoszenie, niektóre darmowe jak http://tipmoto.pl/?utm_source=dodutm_source=dod Myślę że w ten sposób można zarobić więcej na sprzedaży.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: sprzedaż auta do skupu?

Postautor: Cetra » 28 lip 2014, o 10:02

Z tego co się orientuję istnieją lepsze metody zyskania pieniędzy na starym samochodzie. Polecam zapoznanie się z 3 przydatnymi wskazówkami jak szybko sprzedać auto by przyniosło nam ono jak najwięcej pieniędzy. Poprzez dostosowanie się do porad z pewnością uda Ci się znaleźć wielu chętnych nabywców na Twoją ofertę.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: sprzedaż auta do skupu?

Postautor: vicka » 21 sie 2014, o 10:47

Jak na chodzie, to lepiej próbować sprzedać samodzielnie. Chociaż kolega ostatnio sprzedał auto do skupu. Przywiózł je po awarii na lawecie z Wrocławia, i stwierdził, że rzęcha nie będzie już naprawiał. W skupie go wzięli. Nie wiem, pewnie na części.
_______________________________
Pomoc drogowa TIR Wrocław
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.412s | 12 Queries | GZIP : Off ]