SPRZEDAM POMYSŁ NA DOCHODOWY INTERES

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

shugotenshi

Posty

1

Rejestracja

3 lut 2010, o 20:26

SPRZEDAM POMYSŁ NA DOCHODOWY INTERES

Postautor: shugotenshi » 6 lut 2010, o 14:04

Witam
Mam do sprzedania pomysł na biznes. Interes jest bardzo dochodowy i jeszcze nie słyszałem o żadnej firmie z tej branży, która by musiała zamknąć interes z powodu braku klientów. Z wiadomych przyczyn nie mogę powiedzieć jaki to interes ale podpowiem że jest to oferta skierowana głównie do dużych firm i przedsiębiorstw, które z takich usług korzystają regularnie i wydaja na to mnóstwo pieniędzy, jednak coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw także korzysta z takich usług. Wystarczy obsłużyć jedną dużą firmę lub dwie małe w roku aby zarabiać więcej niż w dobrze płatnej pracy. Nakład pracy jest bardzo niewielki. Przy małym nakładzie pracy szacowany minimalny zysk "na czysto" w pierwszym roku działalności to 40 000zł, w drugim roku 70 000zł.
Koszt inwestycji to 40 000zł
W skład zestawu wchodzi:
-Gotowy biznes plan wykonany pod dotacje z unii europejskiej (został oceniony przez komisję na 92%)
-Kontakty do dostawców sprzętu w najlepszych cenach
-Strona internetowa promująca firmę wykonana na zamówienie
-Pomoc w prowadzeniu i promocji
-Plan zdobycia klientów i startu firmy

Naprawdę warto! Działające już firmy z tej branży zarabiają duże pieniądze i ciągle się rozwijają jednak jest to tak niszowy produkt że bez problemu starczy miejsca na wiele podobnych firm. Na pewno nie stracisz a może to całkowicie zmienić twoje życie!
Kontakt na mariuszbak@poczta.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.183s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron