Sprzedam biznes - zarobkowa gra online

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

artur111

Posty

3

Rejestracja

17 sty 2018, o 13:43

Sprzedam biznes - zarobkowa gra online

Postautor: artur111 » 17 sty 2018, o 13:53

Mam na sprzedaż grę internetową http://www.osada.tk

Jeśli myślisz o własnym biznesie lub zawsze chciałeś być właścicielem "czegoś większego" to możesz stać się właścicielem tej gry internetowej i zarabiać na niej.

50 graczy potrafi zapewnić ponad 1000zł miesięcznie.
Obrazek
Gra jest jest darmowa z możliwością wykupienia przez graczy kont premium, na których będziesz zarabiał.

Do prowadzenia serwisu nie trzeba posiadać wiedzy informatycznej.

Jest to gra strategiczna osadzona w średniowieczu. System gry przypomina takie legendy jak "Plemiona" czy "Travian"
Zadaniem gracza jest rozbudowa własnej wioski, zakładanie nowych miast i zdominowanie świata
Gra umożliwia m.in:
- zakładanie nowych miast
- rozwój ekonomii osady przez rozbudowę istniejących budynków takich jak młyny, spichlerze itd, które wydobywają surowce (zboża, kamień, żelazo, drewno)
- szkolenie wojsk
- atakowanie innych graczy, ogłaszanie pokoju
- zawieranie sojuszu z innymi graczami
- handel surowcami i bronią z innymi
- konwersacje z innymi graczami

Gra działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania żadnych plików.

W grze zarabiasz na kontach premium, tzw. "Opieka Bogów" . Jest to specjalny pakiet aktywny przez 10 dni, który daje przewagę nad innymi graczami. Gracz, który jest pod opieką Bogów może ustawić najwyższe podatki (wpływa mu najwięcej pieniędzy) oraz ma najwyższe zbiory surowców. W normalnym trybie ustalając najwyższe podatki wydobycie spada do 0. Przy wykupionym koncie premium miasto działa pełną parą.
Przez ten czas użytkownik zdobywa pieniądze i zasoby takie jak drewno, żelazo itp szybciej niż reszta.
Pakiet kosztuje gracza 24,99zł.

Z kont premium korzystało u mnie ok. 25 użytkowników więc miesięczny dochód był w granicach 500-600zł.
Na reklamę gry całościowo nie wydałem chyba więcej niż 400zł, a co miesiąc wpływa większa kwota.

Obrazek

Cena sprzedaży to 1600zł.

Kwestia reklamy i pozyskania graczy należy do Ciebie.
Sprzedaję kopie serwisu, bez użytkowników i domeny. Ja już nie będę prowadził tej strony. Otrzymujesz gotowy biznes do samodzielnego rozkręcenia.

Sam także będziesz mógł wybrać własną nazwę dla Twojej gry i kupić domenę z końcówką .pl (koszt ok. 17zł). W tym oczywiście pomogę!

Do prowadzenia serwisu nie trzeba znać języków programowania i może to robić osoba zielona w temacie. Dla kupującego przyszykuję oczywiście instrukcje obsługi strony.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]