Sprawy księgowe

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Aspect.info.pl

Posty

8

Rejestracja

7 lis 2018, o 07:16

Re: Sprawy księgowe

Postautor: Aspect.info.pl » 7 lis 2018, o 07:19

A kurat w tym przypadku także uważam, że zdecydowanie najlepiej jest pozostawić spraw księgowe fachowcom i skontaktować się z dobrym biurem i księgową która zajmie się finansami naszej firmy. Sami możemy po prostu nie mieć na to czasu.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Sprawy księgowe

Postautor: greta44 » 14 lis 2018, o 12:25

bizon pisze:
Tara pisze:No to podobnie jak Tax Care, z tą różnicą, że tam mogę i online i stacjonarnie. Dla mnie ważna jest możliwość spotkania i rozmowy z księgową, więc zostawiłam sobie tę furtkę.

Ja też korzystam z Tax Care bo koleżanka mnie przekonała i faktycznie jest super. Póki co drugi miesiąc ale widzę same zalety. No i na dzień dobry dostałam na trzy miesiące za darmo pakiet prawny i wsparcie IT. Nigdy nie wiemy kiedy się przyda :)

Mam u nich abonament, te pakiety super rzecz, miaąlm kilka pism sądowych do napisania, dzięki pomocy prawnika z tax care poszło to ekspresowo i sprawy udało się załatwić, ja niestety sama bym tgo nie dała rady napisąć, bo wiadomo że takie pisma muszą spełniać pewne wymogi formalne.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Sprawy księgowe

Postautor: tomekpanq » 1 kwie 2019, o 11:10

Biuro Abacus z Lanciego jest okej. 0 problemów przy współpracy, obsługa rzeczowa i bardzo miła. Warto podjąć z nimi współpracę aby spokojnie mieć ogarniętą księgowość w firmie
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Sprawy księgowe

Postautor: Paula883 » 30 maja 2019, o 16:00

Ja już od dłuższego czasu korzystam z firmy Looir.pl i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Świetnie się spisują i wiem, że to profesjonalny zespół ludzi bardzo miłych. A chyba o to nam chodzi.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Sprawy księgowe

Postautor: paullaobreczarek » 4 cze 2019, o 07:53

wyżej wymienione biuro rachunkowe Abacus jest naprawdę okej, wszystko robione na czas i dokładnie. Z tego co wiem to teraz oferują również dostęp online do rozliczeń
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sprawy księgowe

Postautor: Marcelus » 21 cze 2019, o 21:58

A jeśli chodzi o program do fakturowania - jakieś podstawy typu za co warto dopłacić? Do tej pory prowadząc sklep internetowy program do fakturowania miałem w ramach oprogramowania sklepu. Aktualnie się DObranżawiam, inna działalność i nie będzie oprogramowania, które mnie wyręczy ;)
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sprawy księgowe

Postautor: TadekNiejadek » 25 cze 2019, o 21:02

dwie kluczowe sprawy to obsługa różnych walut i obsługa drukarek fiskalnych. dla mnie konieczność i jak do tej pory zauważyłem, że tylko za dodatkową opłatą.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sprawy księgowe

Postautor: SalamonK » 28 cze 2019, o 20:05

a warto wybierac programy w formie systemu dostępnego w necie z dowolnego miejsca czy jednak dla stabilnego działania konieczne jest oprogramowanie zainstalowane na jednym swoim urządzeniu?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sprawy księgowe

Postautor: TadekNiejadek » 28 cze 2019, o 20:38

Nie sądzę, żeby forma miała jakikolwiek wpływ na stabilność. Zresztą, nawet jeśli ma to nie w tym przypadku bo jestem użytkownikiem https://www.bizin.pl/ w formie dostępnej przez internet i ich serwery są absolutnie bez zarzutu, bo wszystko działa jak powinno. Dostęp, bezpieczeństwo, zgodność z wytycznymi prawa no naprawdę, ja się bardzo cieszę, że dość szybko na nich trafiłem bo przynajmniej nie musiałem eksperymentować z jakimiś niewypałami kosztem firmy.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Sprawy księgowe

Postautor: cyryl18 » 22 lip 2019, o 14:55

Z własnego doświadczenia wiem, iż sprawy księgowe najlepiej powierzać grupie specjalistów. W moim przypadku byli to BMBK http://bmbk.pl/ , którym zawdzięczam prowadzenie ksiąg, ale i niezmiernie ważne doradztwo podatkowe. Warto mieć takich fachowców pod ręką!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.242s | 12 Queries | GZIP : Off ]