Sprawdzenie auta przed zakupem

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: armani » 20 cze 2018, o 08:56

Chcę kupić auto używane i tak się zastanawiam jak je sprawdzić przed zakupem. Co robicie w takich sytuacjach? Sprawdzacie samochód u mechanika? Może jakaś stacja diagnostyczna? Czy zlecacie to firmom typu autotesto? Zastanawia mnie, która opcja będzie najlepsza.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: blackspade » 20 cze 2018, o 12:03

a nie lepiej po prostu podjechać ze szwagrem/bratem/kumplem...kimś kto się zna na autach i samemu obejrzeć? nie kumam po co to komuś zlecać.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: cyryl18 » 21 cze 2018, o 06:16

Po zakupie samochód z pewnością będzie wymagał porządnego sprzątania! Pojazd, który zakupiłem był mocno zaniedbany, dlatego natychmiast zgłosiłem się do krakowskiego Auto Spa www.autospaszczypczyk.pl W mgnieniu oka doprowadzili mój samochód do właściwego porządku, dzięki czemu poruszanie się nim przestało być obciachem - nie toleruję jazdy brudnym samochodem!
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: Pawełdyg » 25 cze 2018, o 09:26

Jak się kupuje samochód w salonie, tak jak my w Częstochowie mazdę naszą - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ to nie trzeba nic sprawdzać, bo ma się pewność że to nowe fabrycznie, porządne auto. I to najlepszy sposób jak się chce na prawdę pewny środek transportu
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: Piter » 25 cze 2018, o 09:38

Zleca się po to, żeby mieć pewność w jakim faktycznym stanie jest samochód. Ja z kolei nie rozumiem jak można jechać sprawdzać auto z np szwagrem. No chyba, że on jest mechanikiem lub świetnie się zna na autach. Ale w innym przypadku, szwagier nie weźmie Ci przecież potem odpowiedzialności za wykonane oględziny auta. A już ekspert z takiego np autotesto – owszem. Ja sam kupowałem auto z autotesto i w mojej ocenie to bardzo pewna opcja.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: armani » 26 cze 2018, o 10:46

Piter, zadowolony byłeś z tego raportu? Jak on wyglądał? Kupiłeś to auto które sprawdzali?

A innym dziękuję bardzo za rady, ale póki co, ani nie szukam firmy sprzątającej auto (bo go jeszcze nie mam :D ), ani też jak pisałem wyżej, nie chcę auta NOWEGO. Szukam używanego.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: Piter » 26 cze 2018, o 14:01

Tak, kupiłem, bo auto po sprawdzeniu okazało się ok. Z raportu jak już pisałem byłem bardzo zadowolony, bo był bardzo szczegółowy i rzetelny. Zresztą przykładowy raport możesz sobie zobaczyć u nich na stronie https://www.autotesto.pl/
Ten który ja dostałem wyglądał tak samo, więc sam zobacz jaki jest obszerny.
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: arabika » 19 lut 2019, o 19:29

Sprawdzenie auta przed zakupem to bardzo ważna kwestia. Ja przede wszystkim dbam o to, aby w pojeździe zawsze był ładny zapach. Dlatego stosuję neutralizator zapachu do pojazdu https://neutralizatoryzapachu.pl/2-pojazdy który spełnia swoją rolę bardzo dobrze.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: janabaranek » 21 lut 2019, o 11:28

Według mnie to tak jak pierwsza odpowiedź - zabrać kogoś kto się na tym zna.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Postautor: dominiczka » 12 maja 2019, o 21:34

My jechalismy z kumplem ktory jest mechanikiem, ale kupowalismy u sprawdzonego dealera MMCars wiec nie bylo sie o co martwic :) oni maja naprawde wszystko posprawdzane i bez kombinowania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.156s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron