Sposoby na rozwój firmy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: romozim » 4 mar 2019, o 14:18

Macie rację i podzielam ten pogląd, że rozwój firmy to jedno, ale w dzisiejszych czasach po prostu trzeba mieć dobre biuro księgowe, które zadba o to, aby "wszystko się zgadzało". Tu polecam kontakt z biurem rachunkowym https://www.adamus.net.pl/ są doświadczeni, mają kompetencje, są terminowi
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: kabix179 » 7 mar 2019, o 13:13

Takim idealnym pomysłem na rozwój firmy jest zainwestowanie w odpowiednie programy dla firm poznań . Ja tak zrobiłem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Rozbudowałem niektóre programy o nowe funkcje, które były istotne z punktu widzenia potrzeb mojej firmy. Efekty są zaskakujące.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 mar 2019, o 15:24

Bardzo dobrym pomysłem na szybki i znaczny rozwój firmy jest staranie się o jej coraz większe automatyzowanie.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: Konek » 1 lip 2019, o 23:02

W takim razie zwróćcie również uwagę na rozwiązania w zakresie od http://ingenes.pl którzy posiadają wiele opcji dla firm jak systemu CRM, ERP, czy zapewniają elektroniczny obiekt dokumentów. Znacząco usprawnia to wiele elementów pracy, ale również ma wpływ na wydajność i lepszą organizację poprzez dokładne zarządzanie zespołem pracowników. Czasami warto właśnie takimi rozwiązaniami się wspierać
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: raifek1 » 14 lip 2019, o 09:25

aby usprawnić działanie firmy warto jest używać specjalistycznych programów zrobionych specjalnie dla danej branży. Ja jestem masażystą dlatego też mam specjalny program https://aurero.pl/mozliwosci/rehabilitacja/ dla rehabilitacji właśnie
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

dekiskosot

Posty

76

Rejestracja

27 lut 2018, o 06:20

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: dekiskosot » 26 lip 2019, o 08:53

W jaki sposób radzicie sobie z przestępstwami komputerowymi? Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Dyskutowaliśmy dzisiaj o artykule https://informaticalegis.com/uslugi/przestepstwa-komputerowe/ w zasadzie w żaden sposób nie zabezpieczamy swoich firm. Nie chciałabym żeby ktoś wykradł nasze dane - niezależnie od intencji.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: troll8 » 23 sie 2019, o 23:40

Najważniejsze to nie oszczędzać na sprzęcie, pracownikach ani na możliwościach rozwoju firmy. Przynajmniej ja mam takie zdanie na ten temat. Poza tym warto nawiązywać współpracę z innymi firmami. Mi ostatnio pomogła jedna przy odzyskiwanie danych raid i w przyszłosci również będę się do nich odzywać.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: Kleo » 15 paź 2019, o 15:25

Może zainwestujesz w narzędzia jakie daje nam internet? Z tego co wiem wfirma.pl posiada opcje np zarządzania magazynem, dzięki temu zawsze wiesz czy jest coś na stanie, czy trzeba dokupić. Do tego masz podgląd na bazę aktualnych klientów. Tego typu rzeczy pozwalają na rozwinięcie skrzydeł w firmie.
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: dominiczka » 29 lis 2019, o 09:57

no mi sie wydaje, ze przede wszystkim w dzisiejszych czasach warto zainwestowac w marketing online. ostatnio znajomi mowili mi, ze zainwestowali wlasnie w szeptanke po przeczytaniu http://wommmarketing.pl/ i ze przynosi to naprawde wymierne korzysci. Nie tylko moze pomoc osiagnac cele sprzedazowe, ale rowniez budowac opinie o marce czy produkcie :)
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Sposoby na rozwój firmy

Postautor: dona3 » 10 gru 2019, o 13:39

Moja firma to nic innego jak drukarnia. Jak wiadomo, najważniejsze przy prowadzeniu biznesu w tym stylu jest zadbanie o należyty, profesjonalny wydruk. Co zrobić, aby go realizować na najwyższym poziomie? Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. O rozwoju naszej firmy zadecydowała inwestycja w urządzenia zaproponowane przez firmę Fujifilm www.fujifilmsericol.pl . Drukarki cyfrowe wielkoformatowe, do tego maszyny rolowe i farby drukarskie spisują się dzień w dzień w naszym zakładzie. I to nazywam rozwojem!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.333s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron