Southpeople. Agencja bardzo kreatywna

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

southpeople

Posty

1

Rejestracja

16 mar 2020, o 09:41

Southpeople. Agencja bardzo kreatywna

Postautor: southpeople » 16 mar 2020, o 13:36

Dzień dobry,

Po 10 latach spędzonych w korporacjach udało mi się zrealizować długo odkładane w czasie marzenie - otworzyć agencję kreatywną. I tym dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić bo była to najlepsza decyzja w moim życiu - żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. To czego wymagałem od zespołu marketingu czyli wysokiej jakości pracy, efektów i wyników teraz przekładam na swoich klientów. Obsługujemy małe lokalne biznesy, duże korporacje jak i marki o charakterze globalnym

Krótko o nas
Southpeople to agencja kreatywna, w której stawiamy na dobrze dobraną strategię, ciekawe kreacje i innowacyjne pomysły. Specjalizujemy się w obsłudze marketingowej firm, marek i organizacji. Staramy się pracować w oparciu o budżet Klienta ponieważ mamy różne rozwiązania w zależności od jego potrzeby.

Oferujemy kompleksową obsługę marketingową zaczynając od stworzenia identyfikacji wizualnej, opracowania strategii marketingowej, koncepcji kreatywnych, usług copywriterskich kończąc na kampanii on i offline.

Siedzibę mamy w Dąbrowie Górniczej ale obsługujemy Klientów z całej Polski :-) Zawsze staramy się pomagać więc jeśli masz jakieś pytanie - odezwij się do nas - chętnie doradzimy. Masz zlecenie - skontaktuj się z nami :-)

Więcej: http://www.southpeople.pl
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Southpeople. Agencja bardzo kreatywna

Postautor: arabika » 31 maja 2021, o 16:36

Niestety ja nie znam tej agencji więc również nie bardzo mogę nic na ich temat powiedzieć. W sumie przy okazji na pewno polecę każdemu zapoznanie się z fajnym wpisem https://www.kreatywna.pl/biznes/praca/c ... elancerem/ gdyż może faktycznie ktoś planuje zostać copywriterem w przyszłości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 14 Queries | GZIP : Off ]