Śledzicie informacje na bieżąco?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: MartaJa » 14 lut 2014, o 10:22

Sama raczej unikam gorących newsów. Telewizji nie oglądam, radia nie słucham, a jak już czytam coś w internecie to np. tego typu stronki: http://twoje.info.pl/
Jak jest u was z bieżącymi informacjami - śledzicie je gorączkowo na bieżąco, czy raczej nie poświęcacie temu zbyt wiele uwagi?
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: marcelina.kote » 17 lut 2014, o 08:00

Ja najczęściej słucham radia i wiadomości stamtąd
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: kasiazosia » 21 lut 2014, o 11:35

Radia słucham tylko, gdy jadę samochodem - czyli niezbyt często. TV nie oglądam w ogóle, serwisów informacyjnych w necie też nie przeglądam. Na temat jakichś ważnych wydarzeń dowiaduję się zwykle od znajomych i jak coś mnie zaciekawi, to dopiero wtedy przegrzebuję internet, żeby poszerzyć swoją znajomość tematu.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: Viper » 19 mar 2014, o 12:48

Ja zwykle słucham radia lub oglądam wiadomości. ;)
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: kasiazosia » 3 kwie 2014, o 10:22

No i tak jak pisałam ostatnio - najczęściej ciekawe informacje wyłapuję u znajomych, przeważnie na ich tablicach na fb (bo kto dziś nie ma fb... :P). Ostatnio znalazłam u koleżanki link do ciekawego profilu, zagłębiłam się trochę w temat i teraz pilnie śledzę trzy profile, zwłaszcza ten: https://www.facebook.com/pages/Haldexte ... 74?fref=ts można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat wykorzystania odpadów powydobywczych, z resztą kwestia kurczących się zasobów węglowych jest wciąż aktualna i nieustannie poruszana wśród przedstawicieli różnych gałęzi gospodarki. Tu jest to wszystko przedstawione w bardzo fajny sposób, bo nie wiem, jak Was, ale mnie zwykle nudzą przydługie referaty, artykuły naszpikowane branżowym słownictwem i jakieś dziwne debaty :P Zajrzyjcie sobie, można ciekawe informacje zdobyć, głównie o regionie Śląska, ale w sumie temat dotyczy przecież przyszłości całego kraju, a przy okazji czasem można jakąś nagrodę wygrać :D
no avatar
User

drzewiasty

Posty

49

Rejestracja

15 sty 2015, o 12:20

Re: Śledzicie informacje na bieżąco?

Postautor: drzewiasty » 15 sty 2015, o 13:07

U mnie w biurze radio ciagle rypi to wiem co sie dzieje ;D
szybkigrosz.pl - pożyczki dla zadłużonych
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron