Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kassia65

Posty

9

Rejestracja

31 sie 2011, o 19:40

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kassia65 » 7 paź 2011, o 14:35

Karol chyba zamówił z prom.net skoro napisał,że posłuchał, bo tu w sumie większość polecała mu tę firmę ;) Ja też w końcu muszę zamówić kalendarze, tyle że dla pracowników. Pewnie i ja zamówię z tej firmy, bo same dobre opinie tu o niej piszecie.
no avatar
User

Wiktor

Posty

2

Rejestracja

7 paź 2011, o 14:44

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Wiktor » 7 paź 2011, o 14:49

Ja zamówię,ale dla siebie i znajomych :D Wcześniej stronki prom.net. nie znałem, ale teraz kiedy miałem okazję ją zobaczyć na pewno skorzystam ;) Tym bardziej, że uwielbiam kalendarze! :D
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Re: Skuteczna promocja

Postautor: agent007 » 8 wrz 2012, o 19:02

W naszej firmie zawsze sprawdzały się kalendarzyki wizytówkowe jako reklamówki, wielu ludzi nosi w portfelu, nie każdy przecież od razu potrzebuje książkowego z miejscem na notatki. Do gabinetów pracowników zawsze zamawiamy trójdzielne, bo są bardzo praktyczne.
no avatar
User

fajfoklok

Posty

2

Rejestracja

8 wrz 2012, o 20:46

Re: Skuteczna promocja

Postautor: fajfoklok » 8 wrz 2012, o 20:48

Zbliża się kolejny rok i tak czytam wasze komentarze, może ktoś ma jakieś inne pomysły na promocje? Jak kalendarze to gdzie? żeby było szybko sprawnie i dobrze? No i przede wszystkim jakie?
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Re: Skuteczna promocja

Postautor: ullotna » 10 wrz 2012, o 10:56

Sama już patrze za kalendarzami. Rok temu się tym zajmowałam i w tym roku pewnie tez mi to szef zleci jako zadanie domowe. :D
Rok temu chyba w tym prom zamawiałam i wszystko było okey. Może też w tym roku u nich zamówię i będę miała spokój. Poza tym ceny mają niskie.
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Re: Skuteczna promocja

Postautor: agent007 » 11 wrz 2012, o 09:12

My w tym roku też stawiamy na kalendarze, jeśli chodzi o promocję. Do firmy szef wymyślił teraz zamiast trójdzielnych, takie stojące biurowe i książkowe dla każdego pracownika. Z tych książkowych to się bardzo cieszę, bo zawsze się, przydają na notatki.
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Re: Skuteczna promocja

Postautor: KarolWikt » 14 wrz 2012, o 15:38

ja zamówiłem w tamtym roku wizytówkowe kalendarze i się sprawdziły, klientów przybyło :) w tym roku też będziemy zamawiać w prom.net tylko teraz wybierzemy też dla pracowników, stojące bądź książowe, jeszcze zobaczymy. Ale ogólnie polecam bardzo dobra jakość.
no avatar
User

Mazurekiewicz

Posty

2

Rejestracja

19 wrz 2012, o 09:06

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Mazurekiewicz » 19 wrz 2012, o 09:16

Ja już zamawiałam kalendarze dla siebie na następny rok. Generalnie stawiam na kalendarze książkowe i takie stojące na biurko bo najczęściej się na nie spogląda i utrwala nazwę firmy;) W tym roku zamawiałam z nowego portalu, który polecał mi dobry przyjaciel: http://zaplanujreklame.pl/oferty/materi ... kalendarze i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z wykonania. Miałam obawy, ale ceny były tak korzystne, że postanowiłam zaryzykować( w końcu w dzisiejszych czasach każdy grosz się liczy;)) A teraz jak weszłam to zauważyłam, że mają jeszcze nowe oferty, więc warto się chyba zaprzyjaźnić z tym portalem bo zapowiada się ciekawie;)
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: Skuteczna promocja

Postautor: c_est_la_vie » 3 lis 2012, o 12:15

A jesteście pewni, że to jest dobra forma promocji? Może ulotki i kalendarze to tak trochę do lamusa odchodzą, a w dzisiejszych czasach, żeby się w dzisiejszych czasach wybić, chyba lepiej inwestować w promocję w sieci, zobaczcie tutaj http://advancedart.pl/ jakie macie możliwości, zasięg na pewno większy niż kalendarz.
no avatar
User

marianne

Posty

2

Rejestracja

19 sie 2013, o 12:28

Re: Skuteczna promocja

Postautor: marianne » 19 sie 2013, o 12:31

kalendarze zdecydowanie są skuteczniejsze. Nikt nie chce już patrzeć na ulotki, a taki gadżet zawsze jest potrzebny, np. kalendarz trójdzielny, jednodzielny albo biurkowy. Jedną z lepszych tego typu ofert ma firma Basco.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2013, o 20:50 przez marianne, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.256s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron