Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

DarekJot

Posty

1

Rejestracja

11 lut 2015, o 19:07

Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: DarekJot » 11 lut 2015, o 23:32

Witam, mam pytanie, właśnie staruję ze sklepem monopolowym i chciałem wprowadzić usługę dowozu towaru do klienta na telefon (opcja jak z pizzą tylko z asortymentem ze sklepu monopolowego ;) ) ale nie do końca wiem jak to ugryźć ze strony prawnej i jakie potrzebowałbym na to pozwolenie, pani w urzędzie miasta zapytana o taką opcję rozłożyła ręce i wzruszyła ramionami, może ktoś z was pomoże mi rozwiązać ten problem? Przy okazji chętnie wysłucham opinii na temat takiej opcji, ja ze swojego skromnego doświadczania wiem, że czasami w sobotnie wieczory przydał by się lokal z taką opcją, bo jak to bywa często nie ma chętnego (lub trzeźwego) który będzie w stanie pojechać do sklepu. Z góry dzięki za wszystkie sugestie i porady, Pozdrawiam.
no avatar
User

noname

Posty

23

Rejestracja

2 kwie 2015, o 14:46

Re: Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: noname » 2 kwie 2015, o 15:24

fajny pomysl ;) sam bym na pewno skorzystal
SzybkiGrosz.pl - zostań inwestorem i udzielaj pożyczek
Awatar użytkownika
User

KamilJ

Posty

3

Rejestracja

22 kwie 2015, o 17:18

Re: Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: KamilJ » 26 kwie 2015, o 20:12

:) :) :) :)
Depresję masz wtedy kiedy przytyjesz lub za długo pada. To zwykły smutek. Wściekła chandra to potworna rzecz. Nagle odczuwasz nieuzasadniony lęk.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: WaldekR » 30 kwie 2015, o 07:52

Pomysł fajny, ale pytanie czy opłacalny. Należałoby zastanowić się nad ceną takiej usługi i kosztach pracowników. Jeśli chodzi o klientów to na pewno tacy się znajdą. Dużo ludzi, z którymi rozmawiam korzystają z zakupów przez Internet i są zadowoleni z jakości towarów.
no avatar
User

marcepanowski

Posty

7

Rejestracja

19 lut 2015, o 12:11

Re: Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: marcepanowski » 3 cze 2015, o 10:16

dobry pomysł, dzisiaj można już wszystko zamówić przez neta, nawet wideo domofon
no avatar
User

stasienko

Posty

8

Rejestracja

23 paź 2018, o 14:20

Re: Sklep monopolowy z dostawą do klienta.

Postautor: stasienko » 20 lip 2020, o 18:30

Pewnie, że to jest dobry pomysł. Ja zwykle zamawiam alkohol z dostawą na poczcie kwiatowej na jakieś okazje bo można dołączyć do markowego koniaku czy wina bukiet, biżuterię, kosz słodyczy czy książkę z dedykacją. Dobra cena i ładnie zapakowane.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 12 Queries | GZIP : Off ]