Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

grero89

Posty

1

Rejestracja

18 kwie 2014, o 10:13

Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: grero89 » 18 kwie 2014, o 10:14

Witam.

Mam zamiar uruchomić sklep internetowy. Przyznaje, że w temacie jestem mało zorientowany. Na razie rozglądam się za różnymi ofertami, przeglądam strony itd. Jest trochę ofert, różnych jeżeli chodzi o funkcjonalność a także ceny. Więc trudno coś wybrać i się zdecydować. Dlatego proszę o rady, które serwisy wg was oferują najlepsze oprogramowanie ? Chodzi mi o solidność, i dobry kontakt z nimi, i w miarę czytelny panel admina. Nie musi być multum funkcji, wystarczą te standardowe. Co do ceny to nie nie mam zamiaru dusić grosza ale zależy ma na cenie adekwatnej do funkcjonalności.
Przeglądając opinie najczęściej pojawiają się:
- eCommerce24h.pl
- sky-shop.pl
- shoper.pl
- sstore.pl
- shoplo.pl
- max-shop.pl
- abc24.pl

Które wg was są warte uwagi ? Może jakieś inne ? Wiadomo, że pewnie każdy woli coś innego ale zależy mi na szczerych opiniach, zwłaszcza jeśli chodzi o minusy.

Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
User

Bartek

Posty

30

Rejestracja

16 maja 2014, o 09:08

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Bartek » 8 kwie 2016, o 13:41

Od pięciu lat prowadzę własny sklep internetowy i obecnie szukam dobrego systemu płatności internetowych. Do tej pory klienci opłacali zakupy zwykłym przelewem bankowym bądź za pobraniem. Teraz jednak myślimy nad wprowadzeniem jakiegoś systemu płatności. Myślałem o Paybynet - http://www.indywidualni.kir.pl/paybynet/. Może wiecie czy każdy sklep internetowy może otrzymać zgodę na wprowadzenie tego systemu? Co o nim myślicie?
no avatar
User

valde87

Posty

2

Rejestracja

14 kwie 2016, o 08:11

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: valde87 » 14 kwie 2016, o 08:16

Z tych, które wymieniłeś mogę polecić shopera. Z resztą nie miałem do czynienia, jednak na shoperze pracowałem i nie narzekałem. Kontakt był ok. Możesz też rozejrzeć się za darmowymi oprogramowaniami np. Prestashop czy Woocommerce.
Zapraszam do mojego sklepu z materacami
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Przesylanie_pl » 14 kwie 2016, o 11:32

Może zapytam inaczej: jaki budżet posiadasz na zakup oprogramowania do sklepu internetowego? Podaj i sprecyzuj szczegóły bo dopiero wtedy będziemy w stanie pomóc,doradzić na forum.
Awatar użytkownika
User

C4Agency

Posty

6

Rejestracja

2 lip 2016, o 16:40

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: C4Agency » 2 lip 2016, o 16:48

Stawiamy sklepy na platformie shoper, dlatego tę właśnie platformę mogę polecić.
Jeśli interesuje Cie sklep internetowy przy najniższych kosztach, ale wyróżniający się wyglądem to możemy dla Ciebie wykonać dedykowaną grafikę. Koszty niskie, a sklep będzie wyróżniał się na tle konkurencji.

Pozdrawiam
W razie pytań kontakt pod adresem biuro@c4agency.pl
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Speedpack_com.pl » 6 lip 2016, o 09:06

A jaka to branża sklepu,działalność którą chcesz się zająć? Bo samo oprogramowanie to jedna sprawa,natomiast kolejną bez wątpienia będzie współpraca z dobrą firma kurierską,która dostarczy towar,zamówienia prosto do klientów.
no avatar
User

Sklepowa

Posty

9

Rejestracja

13 maja 2016, o 09:24

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Sklepowa » 7 lip 2016, o 09:21

Widzę, że na Twojej liście pojawia się https://sky-shop.pl/.To prawda, mają sporo opinii w sieci, a na swoim przykładzie Ci powiem, że jestem zadowoloną Klientką i po prostu chwalę :) Dla mnie plusem Sky-Shop jest prosty w obsłudze panel i darmowa nowoczesna skórka. Przydatne też są te wszystkie integracje, chociażby z korporacjami kurierskimi w cenie abonamentu. Dodatkowa buźka :) za obsługę Klienta. Minusy? Ciężko określić, ale pamiętam, że kiedyś miałam problem z połapaniem się w drzewie kategorii bo zrobili jakieś nowe rozwiązanie. Zadzwoniłam i ogarnęłam jak mi wytłumaczyli, a potem na szczęście zrobili pomoc :)
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Dachowek » 28 sie 2016, o 17:56

Wybór oprogramowania e-sklepu nie jest łatwy, dokładnie przeanalizuj swój budżet a później wszystkie możliwości, jakie daje Ci dane oprogramowanie. W Internecie jest wiele fajnych porad dotyczących tej tematyki, zobacz sobie np. tu, mają ciekawe wpisy na ten temat.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Alex21 » 30 wrz 2016, o 07:11

Hej! Ja słyszałam wiele pozytywnego na temat http://www.jtc.com.pl/ - tworzą oprogramowania dla firm, stawiają na nowoczesne rozwiązania, które realizują w sposób profesjonalny. Jestem pewna, że Ci pomogą. Firma jest jak najbardziej godna uwagi i polecam ją serdecznie :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Kremowy » 30 wrz 2016, o 11:03

Jesli chodzi o sklep internetowy z oprogramowaniem to sporo przejrzałem i korzystam z usług tylko i wyłącznie klucz-system. Bo płacąc tam wiem, że płacę za wersję legalną. A i też dużo nie płacę, wystarczy sobie porównać ceny z innymi sklepami, to ten się bardzo doceni :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.301s | 12 Queries | GZIP : Off ]