Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 07:53

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny oraz zaglądasz na forum, to koniecznie daj znać na jakie oprogramowanie ostatecznie padł wybór oraz czy jesteś z niego zadowolony, tak nawet z czystej ciekawości. Czekamy na Twoją odpowiedź.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Marcelus » 20 lip 2017, o 07:05

Darmowa jest teraz także opcja premium w sellingo, jeśli się weźmie od nich skórkę do sklepu i to jak dobrze kojarzę aż cały rok.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: popielnik » 24 lip 2017, o 06:45

gwoli ścisłości, to jak się skórkę weźmie - zależy w jaakiej opcji - to odpowiednio długo ma się darmowy abonament na oprogramowanie. i tak jest zakres od trzech miesięcy do roku.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: Marcelus » 24 lip 2017, o 10:01

dziękuję za uściślenie, niezbyt dokładnie przeczytałem wcześniej ;)
no avatar
User

paaula190

Posty

41

Rejestracja

30 lip 2016, o 11:44

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: paaula190 » 27 lip 2017, o 09:15

Wszystko, co niezbędne do postawianie sklepu i jego później obsługi, całe to niezbędne oprogramowanie mają na platformach sklepowych - to najprostsze i najmniej kosztowne rozwiązanie. Popularne są zwłaszcza shoper i prestashop - sprawdźcie je sobie. Dodatkowo trzeba zadbać o jakiś serwer, na którym można by umieścić sklep i certyfikat ssl do zabezpieczenia transakcji - jedno i drugie można wykupić choćby na https://www.cal.pl
Awatar użytkownika
User

marcix006

Posty

15

Rejestracja

13 lip 2017, o 18:32

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: marcix006 » 3 sie 2017, o 19:29

jako ze jestem troche w temacie projektowanie to polecam stronke z najladniejszymi templatami http://www.squarespace.com/
Jeżeli chciałbyś coś bardziej rozbudowanego to fajne jest też nowe www.shoplo.pl --> ostanio przesli rebranding pod okiem dziewczyn ze studio Less.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: nierra » 4 sie 2017, o 17:05

Mój sklep działa na software house z Aurora Creation , bardzo dobre oprogramowanie. Platforma sklepowa pozwala na intuicyjną obsługę, co jest dużym plusem bo nawet amatorzy sobie z nią poradzą
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: marcin.golen » 9 kwie 2018, o 09:49

Podstawą dobrze działającego sklepu internetowego jest wybranie odpowiedniego do naszych potrzeb oprogramowania, przy pomocy którego będziemy prowadzili sprzedaż internetową. Możemy wybierać pomiędzy rozwiązaniami Saas oraz open source.
Jak dla mnie to jeśli wiążemy z tym biznesem spore plany i przyszłość to wybrałbym open source. Porównać najpopularniejsze skrypty do tworzenia sklepów znaleźć można na tym blogu https://jakisklepinternetowywybrac.pl/sklepy-internetowe/ Są tam zarówno rozwiązania Saas jak i inne
no avatar
User

tetruss

Posty

5

Rejestracja

3 kwie 2018, o 19:42

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: tetruss » 9 kwie 2018, o 14:52

Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)
Życie rozmawia za naszymi plecami.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Sklep internetowy - pomoc przy wyborze oprogramowania

Postautor: mozajka » 24 kwie 2018, o 12:46

Gdybyś szukał oprogramowania szybkich płatności do sklepu to polecam Ci wykorzystanie systemu od Cinkciarza. Ich system obsługuje płatności walutowe, co może okazać się bardzo wygodne dla klientów płacących z zagranicy. Ja kiedyś korzystałam z PayPal ale szczerze nie bardzo mi to odpowiadało. A ten CinkciarzPay wygląda całkiem fajnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.186s | 14 Queries | GZIP : Off ]