Sklep internetowy czy allegro?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Trop

Posty

27

Rejestracja

23 lip 2015, o 09:02

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Trop » 19 sie 2015, o 13:22

Najlepsze jest mieć i sklep i miejsce na allegro.
Awatar użytkownika
User

Bulwar55

Posty

9

Rejestracja

30 lip 2015, o 16:26

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Bulwar55 » 22 sie 2015, o 00:29

Teraz szczególnie polecam Lojalni24.pl - nowy serwis, dużo promocji ze względu na początek działalności, rabatów itd
Na początku na takich serwisach można zarobić
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Fards » 24 sie 2015, o 13:18

Zdecydowanie sklep internetowy. Ja na tym bardzo dobrze wyszedłem, a zwłaszcza, że jest teraz dużo fajnych ofert. Ja korzystałem z idea banku. Fajny mają ten idea cloud, duze ułatwienie w prowadzeniu firmy, sklepu internetowego zwlaszcza
no avatar
User

cann

Posty

1

Rejestracja

25 sie 2015, o 10:29

Lokalizacja

Warszawa

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: cann » 25 sie 2015, o 10:31

Myślę, że lepiej zacząć od Allegro. Później można spróbować założyć własny sklep.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Przesylanie_pl » 5 lis 2015, o 12:15

Moim zdaniem w grę wchodzą obydwie opcje,ponieważ sklep internetowy możesz zintegrować z aukcjami allegro,tym samym mieć podwójny zyska czy nawet oglądanie aukcji przez potencjalnych klientów. To dobra propozycja.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: krzysztofol » 12 lis 2015, o 07:13

Jestem zdania,że warto jest zainwestować w allegro ale jedynie jako uzupełnienie. Przede wszystkim trzeba rozwijać swoją stronę internetową. Szczególnie,że im starsza strona to łatwiej będzie ją wypozycjonować a nie wiecie jakie znacznie w przyszłości będzie miało allegro. Czy coś go nie wyprze....
Ze swojej strony polecam Presta Shop. Na dzień dzisiejszy jest to moim zdaniem najwygodniejsza platforma do prowadzenia sklepu internetowego .Daje wiele możliwości oraz jest bezpłatna. Tutaj jest dobry kurs:
http://strefakursow.pl/kursy/cms/kurs_p ... lepem.html - o ty jak stworzyć taki sklep oraz jak nim potem zarządzać.
– Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!
Ani konduktorki, ani pasażerów nie zdziwiło to, co było najdziwniejsze – nie to więc, że kot pakuje się do tramwaju, to byłoby jeszcze pół biedy, ale to, że zamierza zapłacić za bilet!
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: WaldekR » 16 lis 2015, o 11:21

Przesylanie_pl pisze:Moim zdaniem w grę wchodzą obydwie opcje,ponieważ sklep internetowy możesz zintegrować z aukcjami allegro,tym samym mieć podwójny zyska czy nawet oglądanie aukcji przez potencjalnych klientów. To dobra propozycja.


Dobry pomysł. Sam zastanawiam się nad sklepem. Allegro ma dużo ułatwień ale wg mnie za dużo maili przychodzi (o złożeniu zamówienia, płatności, wysyłce-każdy oddzielnie) i to może zmylić. Płatność z różnych banków przychodzi o innej porze...
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Przesylanie_pl » 2 lut 2016, o 13:29

Można zintegrować sklep z portalami aukcyjnymi,w tym allegro i zarabiać podwójnie. Podstawą jest tylko dobra organizacja plus sprawdzony,szybki i bezpieczny kurier,który dostarczy nasze przesyłki,tutaj polecam Przesylanie.pl
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Eizzy » 10 lut 2016, o 13:12

Uważam, że lepszy jest sklep internetowy- jakoś wydaje mi się, że jest bardziej wiarygodny niż allegro, choć można z czasem zrobić tez aukcje na allegro, ale to po pewnym czasie, jak już ludzie poznają sklep. Przykładem przyjemnego dla oka sklepu i przede wszystkim przejrzystego może być https://www.dlahandlu24.pl/
no avatar
User

HalinaK

Posty

2

Rejestracja

10 lut 2016, o 21:09

Lokalizacja

Poznań

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: HalinaK » 10 lut 2016, o 21:16

Najlepiej jedno i drugie :-). Z allegro zrobić przekierowanie na stronę internetową.
Kancelaria Prawna NMB rozwiąże każdy problem prawny.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]