Sklep internetowy czy allegro?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: aisha » 24 cze 2015, o 04:26

Ja bym wybrała sklep internetowy z dobrą stronę. Wydaje mi się to bardziej profesjonalne niż allegro. Jeśli zadbasz o odpowiednią promocję strony w sieci np z http://www.tredos.info/ to szybko zyskasz klientów. Musisz być tylko cierpliwy i wytrwały w swoich działaniach.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Marcelus » 26 cze 2015, o 16:20

Ja mam sellingo to tam masz już optymalizację w cenie, google podbija wysoko wynik. Naprawdę w dobie dzisiejszego oprogramowania nie sądzę, żeby trzeba było się ograniczać do jednej platformy, chociaż uwaga, że sklep jest bardziej profesjonalny uważam że jest słuszna. Dlatego dbać trzeba o niego szczególnie ale mimo wszystko 100 % pozytywnych komentarzy na allegro robi wrażenie, prawda? A do tego też są przecież rozwiązania całkiem dobrze wykonane.
no avatar
User

baca

Posty

2

Rejestracja

10 lip 2015, o 17:44

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: baca » 10 lip 2015, o 17:50

Sprzedając drogie rzeczy na allegro trzeba płacić im spore prowizje, znowu stawiając sklep internetowy trzeba wydać kasę na reklamę więc wychodzi jednak na to samo. Z tym że sprzedając na allegro nie trzeba wkładać wielkiej kasy na stworzenie sklepu od podstaw.
"Życie jest nowelą..."
Potrzebujesz rady? Napisz na pw.
Awatar użytkownika
User

abel55

Posty

7

Rejestracja

15 lip 2015, o 18:24

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: abel55 » 21 lip 2015, o 16:57

Prowadzę sklep internetowy na oprogramowaniu RedCart i jestem zadowolony z jakości i niskich kosztów usługi. Mam także darmowe wsparcie techniczne. RedCart.pl
Błogosławiony dzień, miesiąc, rok, godzina, miejsce, chwila,
gdy zostałem więźniem tych dwojga błyszczących oczu.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Wojtek J » 4 sie 2015, o 19:02

Ja myslę nad zalożeniem sklepu stacjonarnego. Branża- częsci zamienne i akcesoria do wózków widłowych. Temat troche znam więc jest mi o tyle łatwiej. Stawiam na solidność wykonania i cenę odpowiednia. Moim niedościgłym wzorem jest wysoka jakość Prestige Tyres.
no avatar
User

rot10

Posty

11

Rejestracja

15 cze 2015, o 09:28

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: rot10 » 5 sie 2015, o 09:26

Moim zdaniem w chwili gdy mamy taki sklep stacjonarny cieszący się sporym powodzeniem, warto pomyśleć o jego internetowej wersji. Zawsze to sposób na przyciągnięcie większej ilości klientów
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/
no avatar
User

Herr123

Posty

1

Rejestracja

12 sie 2015, o 07:18

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Herr123 » 12 sie 2015, o 07:22

My prowadzimy obuwie sklep internetowy i jesteśmy zadowoleni. Wydaje mi się, że jeżeli mamy większy asortyment to lepiej zainwestować w rozpoznawalność marki.
no avatar
User

suntrack

Posty

1

Rejestracja

12 sie 2015, o 08:12

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: suntrack » 12 sie 2015, o 08:17

Sklep internetowy czy allegro? Najlepiej jedno i drugie ;)
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Lasiczka » 12 sie 2015, o 09:37

Myślę, że na początku lepiej jednak iść w allegro. Ktoś już tu polecił, ale ja też powiem, bo korzystam z aukcjonera przy mojej sprzedazy na allegro i mozna zaoszczedzic troche grosza. pamietaj tez, ze na allegro masz duzo klientow, a nowy sklep nie bedzie tak bardzo rozpoznawalny, a co za tym idzie masz mniej tych wlasnie potencjalnych klientow. Pozniej, jak juz sobie rozreklamujesz swoja marke przez na przyklad sprzedaze na allegro mozesz tam podac link do strony. Jednak na poczatku allegro + aukcjoner wydaje sie najmadrzejsze. Bo masz te darmowe galerie i panele aukcyjne, wiec wychodzi Ci tylko tyle co prowizja.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

KatNow78

Posty

1

Rejestracja

14 sie 2015, o 07:55

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: KatNow78 » 14 sie 2015, o 07:57

Najlepiej od razu rozpocząć ze swoim sklepem internetowym, aby budować brand, ale oczywiście wspomoagać swoją sprzedaż w systemie aukcji allegro - to zawsze daje dodatkowy zarobek, ruch na sklepie i w ogóle zwiększa jego widocznosć w sieci!
Coś dla domu: Lampy Philips w dobrych cenach!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 14 Queries | GZIP : Off ]