Skąd pożyczać?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Caleb

Posty

6

Rejestracja

30 sie 2012, o 20:26

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Caleb » 18 wrz 2013, o 13:00

Całkiem interesującą ofertę można znaleźć też na popozyczke.pl Procent nie jest tak duży, a komfort załatwiania wszelkich prac nieporównywalnie większy niż z providentem czy chwilówką. W każdym razie warto zobaczyć, tak myślę ;)
no avatar
User

JolaK

Posty

8

Rejestracja

19 wrz 2013, o 18:15

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: JolaK » 23 wrz 2013, o 20:19

Najlepiej w swoim banku, bardzo często banki dla swoich klientów mają bardzo atrakcyjne oferty.

_______________________________________________________
Wielkie wyprzedaże
no avatar
User

timon83

Posty

11

Rejestracja

4 sie 2013, o 14:32

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: timon83 » 14 paź 2013, o 13:04

Na twoim miejscu znalazł bym jakiś skup monet. Jest dużo fajnych miejsc w których można dostać pieniądze pod zastaw złota, lub sprzętu. To jedna z najlepszych opcji jeśli planujesz oddać pieniądze w terminie i nie zapłacić fortuny nieuczciwym pożyczkodawcom. Polecam Ci moneynow którzy są już na rynku trochę czasu i mają wyrobioną dobrą opinię.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: Urban30 » 28 lis 2013, o 09:07

[quote="JolaK"]Najlepiej w swoim banku, bardzo często banki dla swoich klientów mają bardzo atrakcyjne oferty.

To prawda, ja najpierw zawsze sprawdzam co ma w ofercie mój bank, a jeśli nic ciekawego dla mnie, to dopiero wtedy zaczynam się rozglądać gdzie indziej.
Teraz idą święta więc znów jest wysyp pożyczek pod kątem tej okazji, no i w sumie chyba najciekawiej prezentuje się ta, z obiecywaną przez Alior bank najniższą ratą, zwłaszcza, że środki można dostac nawet w 1 dzień.

Namiar: pożyczki by Alior - wrzucam link do gazety.pl, bo z tego co widzę to oni współpromują to pożyczkę i formularz do wypełnienia jest właśnie na ich stronie.
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: pepper » 4 gru 2013, o 15:57

Pożyczać można np tutaj http://www.comperia.pl/pieniadze-pod-re ... ialny.html
Jest to tak zwany kredyt odnawialny. Czyli otrzymujemy od banku co miesiąc dany limit na który możemy się zadłużyć. Różni się to tym, od debetu, że bywa mniej oprocentowany a odsetki są naliczane od 5 czy 10 dnia.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: animka87 » 11 sty 2014, o 11:47

wiesz co duży jest teraz wybór banków i instytucji które udzielają pożyczki. Najważniejsze to brać tam gdzie nie oszukują i mają jasne zasady współpracy :) najlepiej w swoim banku lub jakimś poleconym. Dużo pozytywnych opinii słyszałam np o tym banku http://www.vwbank.pl/ mają pożyczki gotówkowe i rozsądne warunki jeśli chodzi o spłatę.
no avatar
User

megi12

Posty

26

Rejestracja

17 kwie 2012, o 12:33

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: megi12 » 3 lut 2014, o 09:07

Promocja w Wonga
Każdy nowy Klient, który w okresie trwania promocji złoży wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona mu pożyczka (niezależnie od jej wysokości), otrzyma premię pieniężna w wysokości 75 złotych.
Pożyczka gotówkowa Wonga.pl
Bez dokumentów
Natychmiastowa decyzja
Wypłata gotówki w 15 minut
Bez ukrytych kosztów
http://m_finanse.produktyfinansowe.pl/
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: bizz » 25 mar 2014, o 15:27

A może znacie firmę Nobel Credit? Zastanawiam się nad ich ofertą.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: kolaa » 26 mar 2014, o 19:42

Ja znam firmę Nobel Credit. Porządna firma z dużym kapitałem. Opłaca się tu brać pożyczki długoterminowe na kwotę od 10 do 300 tys. zł. Bez sprawdzania w BIK.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Skąd pożyczać?

Postautor: arekk » 31 mar 2014, o 13:37

http://nobelcredit.pl/ - polecam. Firma godna zaufania i oferują duże kwoty bez sprawdzania w BIK.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.142s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron