Serwis samochodowy

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Serwis samochodowy

Postautor: rollos » 17 maja 2020, o 21:45

Jeśli o Wrocław chodzi to odsyłam was do serwisu na Karkonoskiej. To autoryzowany serwis samochodów grupy FCA https://www.adfauto.pl/CMS/serwis-mecha ... macje.html Ja jestem z ich usług bardzo zadowolony, bo to po prostu profesjonaliści z dużym doświadczeniem i solidnie wszystko wykonują. Mają części zamienne porządnej jakości i ekipę, która ma dobre podejście d klienta. Możecie u nich skorzystać z samochodu zastępczego, ja skorzystałem, oferta cenowo w porządku.
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Serwis samochodowy

Postautor: dunin » 15 cze 2020, o 12:49

Ja też w okolicy Wrocławia znam bardzo dobry serwis bo EURO CAR Żarów to nowoczesny punkt napraw pojazdów, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne a także Stacja diagnostyczna o zakresie badań technicznych pojazdów rodzaju A B, rozszerzonym o badania pojazdów w zakresie c, d, e, f.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Serwis samochodowy

Postautor: mawko80 » 26 sty 2022, o 12:53

Wacar w Warszawie, mieszczą sie na Racławickiej. Auto serwis zajmuje się mechaniką, elektromechaniką, wulkanizacją czy serwisem klimatyzacji. Dla mnie, jako dla klienta jest to po prostu bardzo dobra oferta, bo nie muszę współpracować z wieloma mechanikami, tylko oddaję auto do jednego i mam święty spokój
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Serwis samochodowy

Postautor: romozim » 26 sty 2022, o 21:26

Na pewno przy okazji BMW warto zdecydowanie zwrócić uwagę na taki aspekt, jak dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Katowice. Tu polecam właśnie tę firmę, mają doświadczenie, które przekłada sie na bardzo dobry efekt końcowy i spokojną jazdę samochodem
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Serwis samochodowy

Postautor: evelajna » 4 lip 2022, o 12:45

dobry mechanik to prawdziwy skarb, wie o tym każdy właściciel auta :) jeśli mieszkacie w Tarnowie i szukacie takiego miejsca to warto wybrać się do https://slusarczyk-auto.pl/. Mają ogromne doświadczenie w diagnostyce i naprawach aut wielu marek. Na plus rozsądne ceny, dogodne terminy i profesjonalna obsługa klienta.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1532

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Serwis samochodowy

Postautor: krystynaaa » 23 lip 2022, o 13:58

Jeśli chodzi o dobry warsztat samochodowy to najlepszym wyborem będzie jednak https://serwisalltrucks.pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie współpraca z tą firmą okazała się bardzo udana także na pewno będziecie zadowoleni
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Serwis samochodowy

Postautor: Romeq77 » 30 lip 2022, o 18:53

Ale nad czym tutaj w ogóle mówić? Przecież jeśli chodzi o kwestiach związanych z naprawą samochodu, to zawsze powinno się korzystać ze sprawdzonych miejsc. Osobiście trochę czytałem na ten temat i uważam, że tutaj liczy się przede wszystkim jakość. Na stronie https://garage66.pl/ widziałem więcej informacji na ten temat. Ktoś z Was może naprawiał u nich samochód?
no avatar
User

Johen

Posty

393

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Serwis samochodowy

Postautor: Johen » 3 sie 2022, o 11:06

W razie problemów z turbosprężarką polecam również AMSerwis w Trójmieście. Mają szerokie doświadczenie w kwestii regenerowania turbosprężarek.
no avatar
User

jojcik

Posty

99

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Serwis samochodowy

Postautor: jojcik » 17 sty 2023, o 16:46

a kojarzycie może Bosch Car Service MATRASZEK w Markach pod Warszawą ? mam do nich kawałek ale zastanawiam się czy by sie nie wybrać, ceny mają dużo niższe niż w samej Wawie.
no avatar
User

Aligru

Posty

139

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Serwis samochodowy

Postautor: Aligru » 26 sty 2023, o 08:22

w przypadku automotive kontrola jakości jest niezwykle ważna. Dzięki temu można uniknąć wielu niebezpieczeństw, które mogłyby pojawić się na drogach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]