Samóchod w leasing?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: pamelakojder » 30 lip 2018, o 19:47

Ja również polecam leasing oferowany przez Platformę Finansową. jest to firma oferująca najniższą ratę leasingową na dzień dzisiejszy. Wszystko można załatwić online, nie chodzisz po urzędach itd.
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: tropiko » 7 sie 2018, o 11:07

A ja mimo wszystko bardziej polecam Toyota Bank - super samochody w naprawdę dobrych cenach, leasingi samochodowe, nie tylko dla firm, są naprawdę korzystne. Jeśli potrzebujesz nowego auta to moim zdaniem finansowo wypada to rewelacyjnie. a same toyoty to klasa.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: MaciejK » 20 sie 2018, o 09:21

Myślę, że leasing to jak najbardziej dobra opcja jeżeli rzeczywiście twoja firma dobrze prosperuje i masz taką możliwość. Z tego co mi wiadomo to salon HondaPlaza ma również dobre warunki leasingowe, do tego można liczyć na profesjonalną obsługę i też ponegocjować cenę. Może znajdziesz tam swoje wymarzone auto, które sprawi Ci dużo radości z jazdy :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: Adamus » 23 sie 2018, o 10:55

Leasing to zdecydowanie dobra opcja jednak też trzeba uważać na firmę w której mamy zamiar go wziąć, aby później nie zaskoczyły nas negatywne skutki spłaty. Ja natomiast wybrałem usługę i-leasing, czyli leasing internetowy za pomocą https://www.platformafinansowa.pl/ która umożliwia współpracę z wieloma firmami w tym zakresie w zależności od potrzeb zarówno jeżeli chodzi o auto, maszyny, czy innego rodzaju narzędzia potrzebne do prowadzenia działalności. Warto abyś w wolnej chwili sprawdził jak to dokładnie wygląda.
no avatar
User

adamm167

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2018, o 14:23

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: adamm167 » 23 sie 2018, o 14:26

Leasing nie zawsze jest opłacalny. W każdym razie tak jak ktoś wyżej pisał.. jeśli bierzesz kilka samochodów na firmę to dobra opcja.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: tomekB » 23 sie 2018, o 17:28

My braliśmy samochód w leasing. Leasingodawca który się u nas sprawdził to Europejski Fundusz Leasingowy http://leasing-torun.pl/ Firma uznana, rzetelna, to część grupy Credit Agricole. Dobra obsługa, warunki, wszystko jak należy.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: adik356 » 23 sie 2018, o 18:09

A może lepiej korzystać z usług wypożyczalni? Zerknij sobie chociażby tu http://4mobility.pl/dlaczego-wynajecie- ... -leasingu/ . Oferują swoim klientom ciekawą opcję carsharing. Wsiadasz do samochodu na ulicy i tam też go zostawiasz. Wszystko możesz załatwić dzięki aplikacji - szybko, łatwo i wygodnie.
no avatar
User

sergiusz222

Posty

1

Rejestracja

28 sie 2018, o 09:07

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: sergiusz222 » 28 sie 2018, o 09:10

Zawsze od samochodu wolałem motocykl.Ostatnio nawet zdecydowałem i kupiłem bardzo ładny motocykl w salonie https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html .
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: Konek » 1 paź 2018, o 00:23

Jeśli chcesz pójść w kierunku leasingu na samochód czy też sprzęt do firmy to polecam zwrócić uwagę na opcję i-leasingu od Platforma Finansowa, ponieważ trwa to dużo szybciej i jednocześnie masz pewność, że oferują jedne z najlepszych warunków.
no avatar
User

filipenso

Posty

63

Rejestracja

26 kwie 2018, o 18:55

Re: Samóchod w leasing?

Postautor: filipenso » 7 paź 2018, o 17:56

Mam korando w leasing i w przyszłości jak się biznes mocniej rozkręci, planuję wziąć jeszcze jakieś auto dla handlowca. Rata na fakturę, idzie w koszty, nie spłukałem się z gotówki a mam fabrycznie nowy samochód
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.400s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron