Samochód metodą promocji

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Samochód metodą promocji

Postautor: mariolka00 » 7 mar 2015, o 10:44

A co myślicie o reklamowaniu firmy poprzez grafikę umieszczoną na samochodzie? Można np. zrobić fajne przyciemniane szyby, i okleić samochód naszym logiem, jakimiś fajnymi hasłami reklamowymi :) Są już firmy które specjalizują się w takim oklejaniu aut folią np. w Warszawie - http://www.ghostcar.pl/przyciemnianie-szyb.html , i wcale nie jest to jakieś drogie, a daje fajny efekt, na pewno pozwala lepiej zapamiętać nazwę firmy gdy towarzyszy jej coś ciekawego :)
Awatar użytkownika
User

tigger

Posty

3

Rejestracja

8 mar 2015, o 12:53

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: tigger » 14 mar 2015, o 22:52

widentnie szkoda auta, prościej jest zająć się znanymi metodami i narzędziami promocji, postawić na nowe media i social media.
Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia.
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: darful » 19 mar 2015, o 12:32

Przyciemnienie szyby samochodu w przypadku firmy mogą się kojarzyć z jakimiś "szemranymi" interesami...
Awatar użytkownika
User

walmart33

Posty

5

Rejestracja

19 mar 2015, o 20:32

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: walmart33 » 21 mar 2015, o 13:57

Tak, też o tym słyszałem o takich metodach. Podobno osoba jeżdząca takim autem reklamująca daną firmę może troszke sobie dorobić, ok. 500 zł za miesiąc.
Realize that if a door closed, it’s because what was behind it wasn’t meant for you.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: oksana » 13 kwie 2015, o 10:19

Jeśli to miałby być samochód firmowy to dlaczego nie, ale swojego nie wiem czy dałabym sobie okleić!
Nie mówiąc już o takich markach jak Lexus NX 200t czy Audi 8... co dla mnie byłoby niesmaczne i odrażające.
Wolałabym nie mieć tych 500 zł miesięcznie i mieć normalne auto.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: bizz » 14 kwie 2015, o 09:39

A co zrobić z pękniętą szybą w samochodzie? Trzeba ją wymienić, czy da się to naprawić jakimś sposobem? Słyszałem, że w http://www.aga-pol.eu/ oferują naprawę szyb, lecz nie wiem na czym taka naprawa polega i czy pęknięta szyba również nadaje sie do naprawy.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: karolina » 14 kwie 2015, o 12:58

Oczywiście, że nie. Pokleją Ci tylko odprysk czy takie niewielkie pęknięcie, ale nie jak to coś poważniejszego.
A co do Lexusa to słyszałam, że marka szykuje na 20 kwietnia nową odsłonę Lexus ES 2016- http://www.mototarget.pl/news,lexus_es_ ... 19472.html
Nie przesadzają z unowocześnieniem samochodu, który jest dopiero 3 rok na rynku?
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: WaldekR » 22 kwie 2015, o 07:54

Nie okleiłbym samochodu reklamą cudzej firmy żeby dorobić ale gdyby to była moja własna firma to już zdecydowanie tak! Dobra reklama własnej firmy przyniesie więcej zysku niż 500zł miesięcznie więc można przeboleć oklejony samochód ;)
no avatar
User

adzka

Posty

7

Rejestracja

22 kwie 2015, o 09:02

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: adzka » 22 kwie 2015, o 09:36

Nie zgodzę się. Wszystko to kwestia jak taka reklama miałaby być wykonana. Wiadomo, zdarzają się reklamy gdzie dosłownie całe auto jest wyklejone niemalże po sam dach (+okna). Mi się to nie podoba, poza tym zastanawiam się czy takie zaklejanie okien nie ogranicza jednak widoczności podczas jazdy? Nie przepadam za reklamami, które "krzyczą", ale już dyskretne oznaczenie w tym stylu do mnie przemawia:
Obrazek
fot. http://fabrykareklamy.pro
Z całym szacunkiem, ale Lexusa czy Audi nie bierzesz jako samochód służbowy, najczęściej są to inne marki, więc ten argument w ogóle z kosmosu. Druga sprawa - udostępnienie miejsca. Jeśli miałabym możliwość to dlaczego nie? Zawsze to dodatkowe źródło dochodu.
Awatar użytkownika
User

Waddi9

Posty

2

Rejestracja

9 kwie 2015, o 19:03

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: Waddi9 » 22 kwie 2015, o 11:26

Dokładnie, też mi się tak wydaje :)
Dziś rzeczywistą głową rodziny jest ten, kto decyduje, na jaki program nastawić telewizor.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]