Samochód metodą promocji

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: kolaa » 2 gru 2015, o 18:18

Co do usług lakierniczych, to myślę, że warto jest zainwestować w profesjonalne agregaty lakiernicze , które z pewnością poprawią jakość wykonywanych usług. Warto także pomyśleć nad kabiną lakierniczą, która niweluje ryzyko zanieczyszczeń powierzchni lakierowanej.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

ANiwka

Posty

1

Rejestracja

3 gru 2015, o 16:15

Lokalizacja

Lublin

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: ANiwka » 3 gru 2015, o 16:21

Mi się pomysł podoba. Sama ostatnio widziałam samochód z nietypową reklamą i nazwą firmy i aż musiałam wejść na ich stronkę z ciekawości. Co się okazało z usług korzystam, bo to było to czego szukałam.
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: Krnąbek » 18 sty 2016, o 21:03

moogerbass pisze:Niby szkoda auta, ale jak reklama jest chwytająca i przyciągająca wzrok, a hasło niebanalne, to jak najbardziej na tak. Nikt przecież nie mówi o wyklejaniu prywatnych aut tylko służbowych.

Otóż to. Wyklejenie całego auta według mnie przynosi efekt odwrotny od zamierzonego - całość może rzuca się w oczy, ale jest mało czytelna, przez co ja takiej treści reklamowej raczej nie zapamiętuję.
Natomiast co do oklejenia auta służbowego zamiast prywatnego. Nie widzę przeszkód, żeby zrobić to drugie. W końcu wielu drobnych przedsiębiorców nie ma auta typowo służbowego, raczej coś jakby 2w1. Wtedy śmiało można pokusić się o reklamę na swoim samochodzie, nawet własnoręcznie zaprojektowaną, co można zrobić np. na tej stronie: http://www.naklejki-online.com/kreator.html. Przy takim układzie mamy pewność, że dostaniemy dokładnie taką reklamę, jak chcieliśmy. A to przecież jest szalenie istotne.
no avatar
User

ferdek

Posty

3

Rejestracja

1 lut 2016, o 09:27

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: ferdek » 1 lut 2016, o 11:16

Mnie się wydaje że już się nie opłaca
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: Nagadzo » 7 lut 2016, o 03:31

Też uważam, że szkoda auta. Ja bardziej nie rozumiem osób, którzy biorą auta na raty za mniejszą kwotę, w zamian za jeżdżenie przez okres spłaty z reklamą. To straszne. Wg mnie lepiej wziąć taką pożyczkę na samochód http://www.rl.com.pl/volvorata Nie przekonują mnie reklamy na samochodach.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: troll8 » 11 maja 2017, o 21:13

Samochód to świetne miejsce na reklamę, stara metoda jak świat, ale bardzo skuteczna. Nie słyszałem o nich, ale muszę sprawdzić, bo też szukam kogoś kto by mi coś ciekawego wyczarował. U nich oglądałem naklejki http://www.avatar.pl wolę zorientować się w kilku tego typu punktach, dowidzieć się różnych opinii i dopiero wytypować faworyta.
no avatar
User

Janek

Posty

3

Rejestracja

18 maja 2017, o 06:13

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: Janek » 18 maja 2017, o 06:16

Pozostaje tylko pytanie czy chcemy być czyjąś jeżdzacą reklamówką za parę groszy?
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: znawca » 20 cze 2017, o 12:39

A po co reklamować w ten sposób taki sklep? Jest wiele sklepów, które zajmują się sprzedażą znaków drogowych, na przykład https://www.znaki.pl/. Zresztą najlepsza reklama w dzisiejszych czasach to reklama w sieci.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Samochód metodą promocji

Postautor: ress » 20 paź 2020, o 11:44

Ja bym spojrzał na na to inaczej. Wykorzystaj samochód jako wizytówk swojej firmy, pokaż że jesteś osobą z którą warto wpsółpracować. Warto do firmy wybrać elegancki samóchód jak Volvo S90, który z zewną i wewnątrz daje poczucie, że facet, który jeździ tym autem zna się na robieniu interesów. Więcej możesz poczytać na stronach salonów Volvo.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 14 Queries | GZIP : Off ]