Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

paaula190

Posty

41

Rejestracja

30 lip 2016, o 11:44

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: paaula190 » 21 sie 2017, o 12:34

kamill86 pisze:Jaki samochód dostawczy ze średniej półki cenowej możecie polecić dla niewielkiej firmy? - przede wszystkim liczy się bezawaryjność.


Może Fiat Ducato? - to bardzo funkcjonalny, ekonomiczny dostawczak. Jeśli szukasz czegoś większego, to może Scania serii P, albo Volvo FL? Gdybyś potrzebował zabudowy do takiego samochodu, to przyjrzyj się tym od PLANDEX http://plandex.pl/pl/oferta - są niezawodne, bardzo wytrzymałe.
no avatar
User

rafaal091

Posty

46

Rejestracja

26 wrz 2016, o 08:06

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: rafaal091 » 25 paź 2017, o 11:17

Do transportu towarów radzę wybrać jakiś wytrzymały samochód, renomowanego producenta (np. Iveco, Mercedesa, czy Volvo) -dobrze gdyby był w miarę ekonomiczny. Używany będzie chyba bardziej opłacalny - tu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy/Dostawcze na aukcjach można wylicytować całkiem dobre, zarówno dostawcze, jak i ciężarowe.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: Pawełdyg » 10 mar 2018, o 11:37

jako dostawcze to najlepiej coś ekonomicznego, zeby nas koszty też nie zjadły. Na przykład taki Peugeot Boxer byłby dobry, oszczędny silnik, do tego czesci nie drogie no i z tego co wiem mają fajne oferty finansowania w salonach jak ktoś kupuje
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: kewlar » 11 paź 2018, o 19:56

Peugeot to całkiem dobre rozwiązanie, podpytaj w serwisie na Strykowskiej w Łodzi, bo często mają ciekawe oferty, także aut używanych http://www.atgarage.pl/ - są otwarci na wszelkie propozycje zdecydowanego klienta
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: tomekpanq » 2 lut 2019, o 11:23

Toyota ProAce. Profesjonalne auto, ładowne, bezawaryjne. Prowadzi się naprawdę fajnie. Mogę polecić, w naszej firmie jest każdego dnia dość mocno wykorzystywane. Polecam zajrzeć do Carolina Toyota Wola
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: romozim » 4 lut 2019, o 13:54

Rzeczywiście ProAce jest okej. Miałem okazję użytkować dość intensywnie przez dwa tygodnie i z jazdy byłem naprawdę zadowolony. Jeszcze właśnie jak sie w dobrym salonie kupi to jest komfortowo
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: Konek » 9 lut 2019, o 10:10

Ja myślę, że tutaj Fiat Ducato jest ciekawą propozycją auta dostawczego o dość dużej przestrzeni i ładowności, jeśli chcesz kupić nowego to warto zajrzeć m.in do salonu Auto Res Rzeszów w którym sam też go kupiłem i teraz z tego co widziałem jeszcze objęty jest wyprzedażą roczników 2018. Dokładnie sobie go sprawdzisz również na jeździe próbnej i ocenisz czy będzie odpowiedni do Twojej firmy, pozdrawiam
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: ress » 16 maja 2019, o 19:19

Zdecydowanie Ople :). W przypadku samochodu dostawczego najważniejsza jest jego bezawaryjność, która jest cechą charakterystyczną aut dostawczych Opla :P. Sam jestem posiadaczem kilku samochodów właśnie tej marki i jestem z nich bardzo zadowolony.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: mawko80 » 1 cze 2019, o 12:04

Polecam salon w Warszawie Carolina Toyota Włochy. Dużo aut z małym przebiegiem oraz w dobrym wyposażeniu
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?

Postautor: paullaobreczarek » 3 cze 2019, o 13:16

Jak dla mnie ofertę mają dobrą. Właśnie samochody w dość dobrym wyposażeniu i z tego co widziałem, niedużym jakimś przebiegu. Tak więc warto się wybrać
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]