rozwój nauczycieli

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

edek4

Posty

7

Rejestracja

18 sie 2017, o 17:03

rozwój nauczycieli

Postautor: edek4 » 18 sie 2017, o 17:09

Witajcie moi Drodzy, jestem po długim urlopie zdrowotnym i niebawem tj. we wrześniu wracam do pracy czyli do szkoły :) Mam dużą pewność, że wykonuję to co kocham, czyli nauczam młodych ludzi bardzo ważnego a w zasadzie najważniejszego dla mnie przedmiotu czyli historii. Dotychczas pracowałem z młodszym dzieciakami czyli w podstawówce jednak teraz będę pracował już z licealną młodzieżą. "Trendy" nauczania coraz bardziej się zmieniają więc chciałbym pozyskać nieco więcej wiedzy na temat jak efektywnie przekazywać dzieciakom ciekawe i niezbędne w moim mniemaniu informacje historyczne. Moja żona doradziła mi aby poszukał szkoleń dla nauczycieli , które pomogą mi rozwinąć swoje umiejętności. I tak w wolnej chwili rzeczywiście poszperałem w internecie i natrafiłem min na http://orke.pl/ - jednak z uwagi na to, że nigdy wcześniej nie interesowałem się tematyka tego typu kursów zupełnie nie znam tej firmy. Jest tu ktoś kto ma za sobą ktego typu kursy ? A może właśnie tam je odbył i poleca mi któryś z nich szczególnie? Bardzo liczę na odpowiedzi. :) Edek
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: rozwój nauczycieli

Postautor: OndajOn » 14 lis 2017, o 18:24

Na pewno przyda Ci się szkolenie z zachowań autoagresywnych u młodzieży, jak pracowałam w liceum to miewałam takie przypadki. Zerknij sobie na ofertę Centrum CBT w Warszawie, wkrótce będą odbywać się warsztaty o tej tematyce, w ramach których będą omawiane i ćwiczone metody pracy z takimi uczniami. Szczegóły doczytasz na stronie, zapisy już trwają
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: rozwój nauczycieli

Postautor: ninja_84 » 17 kwie 2020, o 12:10

Cały czas trzeba się rozwijać, tym bardziej, że trudno jest starymi sposobami, zatrzymać uwagę uczniów. Są fajne portale edukacyjne dla nauczycieli które podpowiadają pewne sposoby i modele, jak uczyć.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron