Rozwiązania dla e-biznesmenów

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Andrzej

Posty

5

Rejestracja

27 wrz 2012, o 11:19

Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Andrzej » 27 wrz 2012, o 11:34

E-biznesmeni często pracują w domu, nie potrzebują stacjonarnego biura. Nie każdy jednak chce prezentować wszystkim swój adres domowy. Rozwiązaniem jest Wirtualne Biuro. Jest to usługa dla wszystkich tych, którzy potrzebują adres do zarejestrowania firmy, gdzie będzie przychodziła korespondencja. Ciekawe miejsce na Wirtualne Biuro w Lublinie znajdziesz na ul. Dobrzańskiego 1 (Dzielnica Felin).
W tym miejscu znajdziesz więcej usług dla firm nie potrzebujących dużego biura - Coworking , Mikrobiuro
Usługi świadczone są w budynku Inkubatora Technologicznego.
Awatar użytkownika
User

karolinas33

Posty

12

Rejestracja

12 wrz 2012, o 07:47

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: karolinas33 » 6 paź 2012, o 11:23

e biznes jest bardzo prosty i można w nim osiągnąć sukces wystaczy podłączyć sklep internetowy do porównywarki cen np http://www.nokaut.pl/i gotowe


gabloty ogłoszeniowe

autowypozyczalnia.com.pl
www.admiral-pobierowo.pl
Ostatnio zmieniony 18 lut 2014, o 19:26 przez karolinas33, łącznie zmieniany 3 razy
no avatar
User

filip22

Posty

10

Rejestracja

21 cze 2012, o 21:10

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: filip22 » 12 paź 2012, o 08:58

Co z tego, że podłączysz do porównywarki jak nie masz odpowiedniego towaru... Lepsze od porównywarek jest już AdWords
Ubezpieczenie motocykla
Kochane Wnętrza - świat aranżacji wnętrz
Wędkarstwo podlodowe - Najlepszy portal wędkarski
no avatar
User

Andrzej

Posty

5

Rejestracja

27 wrz 2012, o 11:19

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Andrzej » 17 gru 2012, o 14:43

Wiadomo, ile ludzi tyle rozwiązań
no avatar
User

Monki12

Posty

7

Rejestracja

21 mar 2013, o 15:20

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Monki12 » 21 mar 2013, o 15:25

Korzystam z Rabbit Office z Wrocławia, zarejestrowali mi spółkę sami i do tego płacę tylko 100 zł miesięcznie :) a interes kwitnie:)
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: kasiazosia » 26 mar 2013, o 13:44

Wirtualne biura mnie nie przekonują. Czemu ktoś miałby nie podawać rzeczywistego adresu miejsca pracy (w tym wypadku: domu)? Tylko ktoś, kto jest nieuczciwy, może obawiać się wizyt klientów ;-)
no avatar
User

Monki12

Posty

7

Rejestracja

21 mar 2013, o 15:20

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Monki12 » 26 mar 2013, o 13:49

Nie zawsze ;) mi się to podoba, że klient przychodzi do biura a nie do domu gdzie się bawią moje dzieci, żona robi obiad itp..to trochę mnie krępuje. Poza tym jak jest kontrola ze skarbowego to najpierw idą do biura a potem jestem powiadamiany o wizycie inspektorów, mam czas na przygotowanie. No i ciekawskich sąsiadów wiele omija ;)
Przy okazji jak wynajmie się adres w rozpoznawalnym miejscu to + dla firmy :)
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Eizzy » 28 mar 2013, o 09:42

Jak czytam informacje dotyczące e-biznesu to widzę, że rozwiązań i aplikacji jest naprawdę bardzo dużo. Zresztą nie tylko dla e-biznesmenów, ale też dla tych przedsiębiorców, którzy chcą unowocześnić struktury firmy. Duża ilość aplikacji B2B zdecydowanie ukierunkowane są na usprawnianie procesów biznesowych, kilka rozwiązań jest na http://www.optihr.pl/ Są to między innymi narzędzia dla managera ułatwiające zarządzanie i koordynację zadaniami.
no avatar
User

BridgitM

Posty

6

Rejestracja

28 mar 2013, o 14:03

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: BridgitM » 28 mar 2013, o 14:08

Wirtualne biura są naprawdę fajną sprawą, moi znajomi korzystają i są zadowoleni.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: kasiazosia » 29 mar 2013, o 07:22

Monki12 pisze:Nie zawsze ;) mi się to podoba, że klient przychodzi do biura a nie do domu gdzie się bawią moje dzieci, żona robi obiad itp..to trochę mnie krępuje. Poza tym jak jest kontrola ze skarbowego to najpierw idą do biura a potem jestem powiadamiany o wizycie inspektorów, mam czas na przygotowanie. No i ciekawskich sąsiadów wiele omija ;)
Przy okazji jak wynajmie się adres w rozpoznawalnym miejscu to + dla firmy :)


Twoje argumenty są sensowne, ale mimo to jakoś to do mnie nie trafia :D Może jestem w tym względzie zbytnią tradycjonalistką :) Wystarczy wyznaczyć sobie w domu gabinet z osobnym wejściem ;P
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.144s | 12 Queries | GZIP : Off ]