Znalezione wyniki: 28

Re: Budowa maszyn

Budową maszyn zajmuje się firma http://www.elokon.com/pl mają do tego odpowiednią wiedzę i narzędzia. Oferują również wszechstronną pomoc w doborze automatyki, montażu i całej reszcie. Warto na pewno do nich zapisać kontakt. To wskazane nawet, jak się chce mieć 1 wykonawcę.
autor: romozim
16 kwie 2018, o 08:26
 
Forum: Nasze firmy
Temat: Budowa maszyn
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 441

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Właśnie teraz bardzo dużo osób ma kontrahentów w Azji, to popularny kierunek współpracy. Tam można znaleźć fajnych klientów, warto tylko korzystać z pomocy osób, które mają doświadczenie w takim pośrednictwie. Tu polecam http://www.ideum.com.pl/ mają wiedzę, doświadczenie, kontakty.
autor: romozim
16 kwie 2018, o 04:48
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 475

Re: Laboratorium

Ja meble medyczne zamawiałem w http://www.polonlabor.pl/ i ich mogę polecić. Jestem zadowolony z wyglądu, trwałości i ogólnie użytkowania. Sama firma tez podchodzi fajnie do klienta, po prostu jest bardzo dobra jakość obsługi, doradztwo, czyli to na czym komu najbardziej zależy
autor: romozim
16 kwie 2018, o 04:23
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Laboratorium
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 385

Re: Opakowania ! Największy importer !

Faktycznie, jest produkcja to muszą być estetyczne opakowania. Opakowanie jest bardzo ważne: chroni produkt, poza tym pełni też funkcję dekoracyjną. Klient przede wszystkim w pierwszej kolejności na patrzy na opakowanie. Tu mogę polecić kontakt z http://www.profix3d.pl/ zajmują się produkcją opakowań.
autor: romozim
16 kwie 2018, o 04:09
 
Forum: Pozostałe
Temat: Opakowania ! Największy importer !
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 415

Re: Gadzety reklamowe dla firmy

Farba musi być dobra, bo jak kupić najtańszą to od razu to wyjdzie w praniu. Klient ci zamówi duża partię, zobaczy lipny efekt i będzie reklamacja. Dlatego warto kupować u sprawdzonych dystrybutorów, jak Kolorgraf.
autor: romozim
6 kwie 2018, o 10:49
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Gadzety reklamowe dla firmy
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 244

Re: Gadzety reklamowe dla firmy

Gdzie kupić farby drukarskie do nadruków np. na kubkach? W Kolorgraf moim zdaniem. Zajmuję się produkcją gadżetów i właśnie u nich zamawiam. Spory wybór i dobra jakość. Napisz do nich, na pewno się odezwą do Ciebie.
autor: romozim
5 kwie 2018, o 13:29
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Gadzety reklamowe dla firmy
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 244

Re: Winda dla rodziców

Ze swojej strony mogę polecić firmę http://el-dzwigsc.pl/ kompleksowo zajmują się dźwigami. Takie firmy są jak najbardziej wskazane, bo przecież od jakości windy po prostu zależy ludzkie życie.
autor: romozim
31 mar 2018, o 16:25
 
Forum: Reklama i promocja firmy
Temat: Winda dla rodziców
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 169

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Zawory wszelkiego rodzaju dostarcza firma Arko, tu adres http://www.arko.com.pl/ specjalistyczna oferta dla specjalistycznych klientów, działających chociażby w przemyśle budowlanym, chemicznym i tak dalej. Sam muszę przyznać, wybory 100% jakość.
autor: romozim
30 mar 2018, o 12:19
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Inwestowanie w hale produkcyjne
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 1005

Re: Jaki samochód kupić?

Warto też przy okazji wejść na stronę http://knra.pl/ i poczytać trochę o autogazie. Tam są zawarte bardzo przydatne informacje, praktyczne jak dla mnie. Sporo osob nie wie tak naprawdę, na czym temat poleca, więc taka lektura wskazana.
autor: romozim
30 mar 2018, o 11:31
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Jaki samochód kupić?
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 753

Re: Restauracja

Jak chodzi np. o takie wyposażenie, jak drewniane menu, wyposażenie kuchni czy kelnerów to polecam generalnie zajrzeć do http://decorest.pl/ oni mają taką dobrą specjalizację. Ich produkty są trwałe, eleganckie, praktyczne, nowoczesne.
autor: romozim
29 mar 2018, o 19:27
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Restauracja
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 3353
Następna

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.