restauracja godna polecenia

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wiola.pik

Posty

10

Rejestracja

13 lis 2018, o 14:18

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: wiola.pik » 22 lis 2018, o 13:41

W stolicy z pewnością jest wiele restauracji w których można smacznie zjeść. Najlepiej poszperać trochę w sieci, poczytać opinie i wtedy coś wybrać.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: dona3 » 23 sty 2019, o 18:27

Jeśli kiedykolwiek pojawicie się w Warszawie to polecam www.kanpai.com.pl . W szczególności polecam fanom sushi, ale nie tylko - ja , nigdy wcześniej nie jedząc tego typu potraw wprost się zakochałam w takim jedzeniu. To samo mój partner.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: Ailis » 25 mar 2019, o 16:27

Ja polecam wam świetne miejsce na każdą okazję. Najlepszy deser, jaki jadłam ostatnio, serwowali w Restauracji Akademia. Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi i to w bardzo przystępnej cenie. Poza tym próbowałam także innych dań i naprawdę są przepyszne. Szczególnie proponuję skosztować fondant czekoladowego z białą czekoladą na musie wiśniowym. Sami zajrzyjcie do ich menu na stronie. Aż kusi, żeby wszystkiego spróbować.
no avatar
User

kamciare

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2018, o 09:59

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: kamciare » 31 mar 2019, o 15:49

Ja mam do polecenia restaurację w Gdańsku w Hotelu Logos. Ma świetną naprawdę kuchnie, wszytsko świeże i apetycznie podane. Bardzo lubię tu wracac. Ilekroć mam możliwość i jestem w trójmieście to zawsze tu wracam. Potem spacerek brzegiem morza bo niedaleko jest plaża żeby spalić kalorie i się zrelaksować. Moim zdaniem same przyjemności 
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: LudwikB » 10 kwie 2019, o 21:57

Co do Łodzi to zdecydowanie najlepsza restauracja to Filharmonia Smaku na Pabianickiej http://www.filharmoniasmaku.info/ Pyszne jedzenie, fajny klimat, obsługa na poziomie, od dawna lubimy tam zaglądać i nadal są naszym nr jeden :) Koniecznie spróbujcie tam dorsza.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: danny4231 » 6 maja 2019, o 15:33

Zdecydowanie godna polecenia jest restauracja mieszcząca się w hotelu Dzikie Wino dzikiewino.com.pl. W pamięci zapadły mi polędwiczki wieprzowe, które miałem przyjemność tam zamówić już kilkukrotnie! Świeżutkie, pyszne, bardzo poprawiły mi humor. Do tego porcje są całkiem spore, co tylko zachęca do ponownego skorzystania z ich kuchni. Hotel wraz z restauracją mieszczą się w Wiewiórczynie k./Łasku.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: cyryl18 » 7 maja 2019, o 07:35

Fanom tradycyjnych, polskich potraw polecam skosztować smakołyków w bistro jajko http://jajko.co/ na Krakowskim Przedmieściu. Wprost oszaleliśmy na punkcie ich menu, które jest niezastąpione - od śniadań po lunch do pracy, który także zdarza mi się zamawiać. To jest to!
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: raifek1 » 26 maja 2019, o 09:57

ja bardzo polecam https://grand-house.pl/restauracja/, bardzo fajna restauracja w Mogilanach obok Krakowa
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

Alexa555

Posty

46

Rejestracja

24 lip 2018, o 07:16

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: Alexa555 » 12 cze 2019, o 12:20

Gdy interesuje Ciebie ów wątek to obowiązkowo przejrzyj ten artykuł. Z doświadczenia uważam, że przeczytasz tu wszystkie najważniejsze zagwozdki. Serdecznie polecam - http://www.obiektywnemedia.pl .
no avatar
User

Natasza

Posty

9

Rejestracja

22 lis 2020, o 15:15

Re: restauracja godna polecenia

Postautor: Natasza » 11 lip 2021, o 16:43

Plac Piłsudskiego Warszawa to miejsce które powinniście odwiedzić a w szczególności restauracja u Wieniawy jest godna polecenia. Jeżeli lubicie miejsca z tradycją, historią i przede wszystkim dobrym jedzeniem to koniecznie będąc w Warszawie tam zajrzyjcie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron