remont łazienki

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

remont łazienki

Postautor: oksana » 12 cze 2014, o 13:26

Jeśli czeka was remont lub odnowa łazienki to polecam zobaczyć sobie realizacje na [url=Jeśli czeka was remont lub odnowa łazienki to polecam zobaczyć sobie te realizacje na www.opoczno.eu/aranzacje/afilter/__pl__ ... _filter__0 ponieważ są bardzo nowoczesne i ciekawe, a zarazem w bardzo oszczędnej kolorystyce jaką jest biel i czeń]www.opoczno.eu/aranzacje/afilter/__pl__ ... _filter__0[/url] ponieważ są w bardzo oszczędnej kolorystyce jaką jest biel i czerń i bardzo nowatorskie
no avatar
User

Tolek22

Posty

22

Rejestracja

13 lis 2013, o 08:19

Re: remont łazienki

Postautor: Tolek22 » 15 lip 2014, o 08:31

Na pewno warto zlecić projekt i remont jakiejś firmie, bo będzie to dobrze zrobione. Ja polecam do tego - www.deconova.pl - Warszawa. Mają fajne pomysły i umieją je dobrze wykonać.
Awatar użytkownika
User

skorek

Posty

11

Rejestracja

17 lip 2014, o 20:42

Lokalizacja

Warszawa

Re: remont łazienki

Postautor: skorek » 17 lip 2014, o 20:56

Remont łazienki ma zaprojektować jakaś firma? Dekorator wnętrz do całego mieszkania, to jeszcze zrozumiem, ale tylko do łazienki? Eee, ja tam wolałbym sam sobie łazienkę wymyślić ;)
Życie to sen wariata.
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

Re: remont łazienki

Postautor: santasima » 20 lip 2014, o 11:39

My tam w domu lubimy wszystko partaczyć sami. Nie potrzebujemy do tego "fachowców". To nie są czasy gdy do malowania przygotowywało się wcześniej klej, kredę, pigmenty. Dziś do wszystkiego mamy odpowiednie materiały, a przyrządy czy urządzenia nie są drogie. Skoro za 300 zł można kupić nową betoniarkę, a i poziomica nawet laserowa jest tańsza w markecie http://www.leroymerlin.pl/narzedzia-budowlane/narzedzia-reczne/poziomnice,a720.html . Oczywiście nie namawiam by je po remoncie oddawać do sklepu i udawać że się je w ogóle nie używało. Można je potem odsprzedać jak ktoś będzie potrzebować. W ubiegłym roku sami tynkowaliśmy, wylewaliśmy podłogę i kładliśmy płytki, a na podłodze z matą grzewczą. Jaka to frajda dziś kąpać się w zrobionej przez siebie łazience.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: remont łazienki

Postautor: vicka » 21 sie 2014, o 11:15

Jak remont łazienki, to z dobrym hydraulikiem. W Poznaniu mogę polecić Hydraulik Line Poznań, zdjęcia z realizacji są na jego stronie. Dobry fachowiec, a do tego osoba, która poradzi i pomoże w wyborze, jeśli ciężko nam się na coś zdecydować.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: remont łazienki

Postautor: arekk » 1 wrz 2014, o 12:10

Jeśli nie macie czasu na urządzenie własnego mieszkania, polecam wam artykuł - urządzenie mieszkań . Znajdziecie tutaj porady na temat wyboru odpowiedniej firmy oraz korzyści płynące z takiego rozwiązania.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: remont łazienki

Postautor: animka87 » 28 sty 2015, o 10:20

fajne pomysly sa tez na pinterescie, ja bym od tego zaczela a potem od znalezienia np tu http://www.zbudujmyto.pl/baza-firm-i-fachowcow jakiegos aranzatora albo projektanta :) oni wiedza troszke lepiej co i jak gdzie ulokowac zeby było ok :)
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: remont łazienki

Postautor: Piaskowa » 19 lut 2015, o 16:01

Znalezienie dobrego fachowca to nie lada sztuka. Jedni źle wykonują pracę, inni w ogóle jej nie kończą. Tutaj: http://atlasfachowca.pl/ możecie znaleźć fachowców z prawdziwego zdarzenia. Nie są to fikcyjne osoby- można poczytać ile zleceń zrealizowali czy też ile osób ich poleca.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: remont łazienki

Postautor: monika335 » 21 lip 2015, o 13:52

Ja znam osoby, które same remontowały swoje łazienki. Chyba każdy zna osobę, która zna się na tym. Jak nie, to zawsze można dać ogłoszenie na olx. Jeśli zdecydujesz się remontować sam, to wystarczy poszukać materiałów. Kity, farby itd. możesz kupić w castorame. płytki do łazienki znajdziesz np. w http://ibudujemy.pl/
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: remont łazienki

Postautor: Asia22 » 21 lip 2015, o 14:32

Na całe szczęście mam rozgarniętych facetów w rodzinie, każdy potrafi coś zrobić, więc z remontami nie ma problemu;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: stoperek i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 13 Queries | GZIP : Off ]