Reklama sklepu internetowego

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: MaciejN » 13 sie 2014, o 12:51

lepiej jest skorzystać z firm zajmujących się marketingiem internetowy i promocją w sieci.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: TadekNiejadek » 26 mar 2015, o 21:36

albo firmy, która tworzy dobre bazy danych i dopiero z takich korzystać? bo samemu to raczej się wiele nie narobi w tym temacie
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: SalamonK » 28 mar 2015, o 18:54

ja korzystałem z usług printec spoko ceny
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: TadekNiejadek » 30 mar 2015, o 21:49

SalamonK pisze:printec

No dobra ale coś więcej na ten temat? Bo jednak cena to nie wszystko...
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: aisha » 1 kwie 2015, o 15:26

Sklep internetowy trzeba przede wszystkim dobrze wyposażyć i pchnąć w czeluści internetu za pomocą pozycjonowanie i adwordsów. To są najlepsze formy reklamy na początek. Później można sobie kombinować z innymi np. na fb czy twitterze. Ja mogę polecić tą firmę pozycjonującą - http://seofabryka.pl/ Mają bogatą ofertę i spore doświadczenie także można im w pełni zaufać. Nie radzę skąpić i samodzielnie brać się za pozycjonowanie bo to widać i później klienci uciekają
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: SalamonK » 1 kwie 2015, o 21:26

Akurat skąpienie to w żadnej branży nie pomaga :P bo przede wszystkim, jak się zajmujemy wszystkim na raz, to się niczym tak naprawde nie zajmujemy. A tak - firma od tego, to i 100% z siebie da. I panie TadekNiejadek, już przybliżam co i jak - w printecu mają bazy uaktualniane 24 na dobe bo jest od tego specjalny system, a że to ich własny system, to kontrola nad tym pełna. No i na tym mi samemu najbardziej zależało. Proszę wejść na www.e-printec.com.pl - tam są pełne informacje, bloga nawet mają, a kontakt pierwszorzędny i bez ściemniania. Wycena indywidualna więc nikt nie zedrze jak ze świni, ja nie narzekałem w każdym razie, a mam porównanie - żeby nie było.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: danny4231 » 22 gru 2017, o 18:30

Pomimo tego, że planujesz reklamować sklep internetowy to postawienie na reklamę "w realu" jest bardzo dobrym pomysłem. Ja na Twoim miejscu poszedłbym w kierunku reklamy podświetlanej, bilboardów. Może citylightposter? Dla mnie artykuły tego typu wykonali http://gablotytablice.pl/ . Obroty firmy zwiększyły się w mgnieniu oka!
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: pankracy » 27 gru 2017, o 10:56

Przydatnym narzędziem jest też remarketing. To ponowne wyświetlanie reklamy internatutom, którzy byli na naszej stronie. Takie usługi świadczy ta agencja: http://fabrykamarketingu.pl/ i generalnie to absolutna podstawa dla organizacji, które chcą się promować w sieci. Pozwala znacząco zwiększyć efektywność sprzedażową działań internetowych.
no avatar
User

Dorota

Posty

6

Rejestracja

14 sty 2018, o 17:32

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: Dorota » 16 sty 2018, o 12:17

Super, dzięki wielkie ;) Z całą pewnością mi się to przyda :)
Życie płynie, a ty razem z nim, niezależnie od tego, czy układa się po twojej myśli, czy nieszczególnie
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Reklama sklepu internetowego

Postautor: Fards » 24 sty 2018, o 11:35

Sklep internetowy najlepiej reklamować tam, gdzie są jego klienci - czyli oczywiście w internecie. Najlepiej zrobić to poprzez social media oraz newsletter. A jesli chodzi właśnie o mailing to najlepiej skorzystać z platformy Emu Mail do wysyłania takich wiadomości. Ja z niej korzystam i jest bardzo fajna w użytku. Mają też konkrencyjne ceny.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 12 Queries | GZIP : Off ]