Reklama na Twitterze

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Reklama na Twitterze

Postautor: OndajOn » 26 lut 2012, o 09:22

Zastanawiam się czy nie zacząć promować swojej firmy na Twitter. Wydaje mi się, że w Polsce dopiero ten portal wchodzi na rynek, ale chyba warto od początku zdobywać ten rejon :) Jednak co Wy na ten temat sądzicie? Czy to pomoże mi w promocji mojej firmy? I drugie pytanie: jak skutecznie pozyskać fanów?
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: K.F.Ż » 26 lut 2012, o 09:59

Twitter jest swego rodzaju blogiem do szybkiego wyrażania myśli, opinii itp. Na pewno może służyć kształtowaniu wizerunku (politycy,celebryci mają twittera) ale czy firma ?, jeśli ma ona dobre podstawy czyli jest już jakoś znana to w mojej opinii Twitter jest fajnym pomysłem w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku. Jeśli dopiero zaczynasz, nie wiem czy jest sens wchodzenia na Twittera, nie lepiej zacząć od FB i G+ i potem jeśli będziesz miał bazę fanów uderzyć na T.....


Istotne jest także jaki biznes prowadzisz :)

W razie pytań pisz :)
no avatar
User

pipi26

Posty

3

Rejestracja

26 lut 2012, o 17:15

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: pipi26 » 26 lut 2012, o 17:18

Moim zdaniem każdy sposób reklamy jest dobry. Jeśli właściciel firmy nie ma czasu na prowadzenie konta na Twitter czy innych takich podobnych może wynająć do tego jakiegoś studenta. Za niewielką opłatą nie jeden chętny się znajdzie.
Awatar użytkownika
User

rasdel

Posty

11

Rejestracja

9 maja 2011, o 07:03

Lokalizacja

Legnica

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: rasdel » 27 lut 2012, o 09:46

Wszystko zalezy, jakiego rodzaju firmę chcesz promować. Nie zapominaj jeszcze o polskim odpowiedniku Twittera - Blipe. Jest to fajne narzędzie, by na bieżąco pisac o tym, co się dzieje w firmie, dzielić się ciekawymi linkami itp. Podejrzyj, jak na Twitterze czy Blipie działają podobne firmy.
no avatar
User

pipi26

Posty

3

Rejestracja

26 lut 2012, o 17:15

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: pipi26 » 27 lut 2012, o 19:24

Co do pytania jak pozyskać fanów to istnieją strony oferujące na zamówienie automatyczne wyświetlenia, like'i i komentarze.możesz skorzystać np.z http://surf-like.pl/ .To bardzo skuteczne.
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: K.F.Ż » 27 lut 2012, o 19:42

@pipi26 znam podobne strony nabijają one sztucznie "fanów"- ludzie tworzą fikcyjne konta po to aby pobijać sobie swoje FanPage. Tak naprawdę taki "fan" jest niejaki, ponieważ nie udziela się nie udostępnia. Początkowo też myślałem że to fajna rzecz ale teraz stwierdzam że to jest takie sobie ;/ a nawet marne.
no avatar
User

owall

Posty

1

Rejestracja

27 lut 2012, o 19:48

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: owall » 27 lut 2012, o 19:49

a co taka strona daje???? wiecej mozliwosci nizeli np jak dam link na fb by znajomi zobaczyli?
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: K.F.Ż » 28 lut 2012, o 13:05

Taka strona np. nabija ci fanów na twojego FanPage. Jak pisałem wyżej miałem do czynienia z podobnymi stronami. Opierają się one na zasadzie like za like, ale w większości przypadków lajki pochodzą od osób sztucznych, czyli takich które stworzyły specjalnie konto do lajków danego FanPage.
no avatar
User

pipi26

Posty

3

Rejestracja

26 lut 2012, o 17:15

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: pipi26 » 29 lut 2012, o 10:19

No ok ale zawsze to jakiś postęp. Ktoś popatrzy na Twoje like'i i stwierdzi "aha, to chyba warto obejrzeć". Moim zdaniem każdy sposób jest dobry. Wszystkie metody "małych kroczków" wcześniej czy później przynoszą skutek.
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Reklama na Twitterze

Postautor: K.F.Ż » 29 lut 2012, o 10:31

Niby tak, ale efektywniej jest promować na jakiś forach, marketing wirusowy itp. ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.071s | 12 Queries | GZIP : Off ]