reklama internetowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

annie9001

Posty

1

Rejestracja

28 wrz 2016, o 11:43

reklama internetowa

Postautor: annie9001 » 28 wrz 2016, o 11:47

reklama w internecie czy w okolicy i dalej, pewnie to i to, ale co szybciej przyniesie chociaż coś na początek, potem rozwój.
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: reklama internetowa

Postautor: lani » 28 lis 2016, o 21:01

Jakie formy reklamy według Was będą tanie i w miarę skuteczne? Obecnie większość z nas ma jednak ograniczony budżet na promocję biznesu, płacimy wysokie podatki, także trzeba szukać oszczędności. Od siebie mogę polecić platformę do wysyłki wiadomości tekstowych sms - https://serwersms.pl - system jest dostępny na wszystkich urządzeniach przenośnych, wysyłka jest zautomatyzowana, koszty nie są wysokie, a jest to bardzo dobry sposób komunikacji z klientem.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: reklama internetowa

Postautor: SalamonK » 20 sty 2017, o 06:18

skoro najbardziej zależy Ci na jakości i oszczędności to najprościej będzie wykupić dostęp do grafido.pl dostępnego z przeglądarki (ja płacę 10 zł na msc) i tworzyć samemu grafiki. tam są już do dyspozycji grafiki stockowe.
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: reklama internetowa

Postautor: goldensilver » 24 sty 2017, o 13:39

Reklama internetowa to chyba najlepsze rozwiązanie, chociaż nie warto polegać tylko i wyłącznie na jeden formie promocji. Można zainwestować też w ulotki, banery, klientów można zdobyć nie tylko za pośrednictwem sieci.
Awatar użytkownika
User

paulin88

Posty

5

Rejestracja

19 lut 2017, o 14:20

Re: reklama internetowa

Postautor: paulin88 » 25 lut 2017, o 15:55

Warto korzystać z różnych kompendiów wiedzy odnośnie reklamy w necie. Tutaj np. jest mnóstwo ciekawych informacji na ten temat http://make-cash.pl/
- Dobrze, dobrze. A czy ja protestuję? Ale wolno mi chyba mieć swoje własne zdanie?
- Oczywiście, jeżeli tylko zgadza się z naszym zdaniem, dlaczego nie?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: reklama internetowa

Postautor: TadekNiejadek » 21 mar 2017, o 15:56

potwierdzam, bo zdecydowanie jest to jedno z najbardziej funkcjonalnych narzędzi jakie widziałem, zwłaszcza w tak niskiej cenie. a poza tym firma zacna, od nich mam już trzy usługi i każde się sprawdza.
Awatar użytkownika
User

diament6

Posty

5

Rejestracja

22 mar 2017, o 17:50

Re: reklama internetowa

Postautor: diament6 » 22 mar 2017, o 17:52

Też jestem tego zdania :)
Nie mogę zepchnąć ciemności z mojej drogi
no avatar
User

Doris79

Posty

7

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:04

Re: reklama internetowa

Postautor: Doris79 » 4 maja 2017, o 16:18

Akurat jeśli chodzi o reklamę w internecie to narzędzi jest wiele... Warto by zajął się tym ktoś, kto się na tym zna, ja w moim biznesie bardzo długo nie mogłam znaleźć nikogo kto by się zajął tym aspektem bo wiele firm po prostu nie było w porządku... Trzeba naprawdę uważać bo można stracić niepotrzebnie czas i pieniądze na ludzi, którzy nie mają pojęcia o reklamie w internecie.
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: reklama internetowa

Postautor: wskazowka998 » 4 maja 2017, o 21:13

Doris79 pisze:Akurat jeśli chodzi o reklamę w internecie to narzędzi jest wiele... Warto by zajął się tym ktoś, kto się na tym zna, ja w moim biznesie bardzo długo nie mogłam znaleźć nikogo kto by się zajął tym aspektem bo wiele firm po prostu nie było w porządku... Trzeba naprawdę uważać bo można stracić niepotrzebnie czas i pieniądze na ludzi, którzy nie mają pojęcia o reklamie w internecie.


Doris, a jak można wiedzieć, to kogo w końcu znalazłaś? bo ja szukam kogoś kto mi zrobi i fajną reklamę, ale też i całą stronę internetową ogarnie? :) możesz zdradzić?
no avatar
User

Doris79

Posty

7

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:04

Re: reklama internetowa

Postautor: Doris79 » 5 maja 2017, o 10:54

wskazowka998 pisze:Doris, a jak można wiedzieć, to kogo w końcu znalazłaś? bo ja szukam kogoś kto mi zrobi i fajną reklamę, ale też i całą stronę internetową ogarnie? :) możesz zdradzić?


Tak jak można się domyśleć po moim poprzednim wpisie moja droga przez takie agencje była bardzo długa... Wielokrotnie trafiałam na firmy nie kompetentne, które marnowały mój czas i pieniądze. Dopiero firma Wykreowani.pl poradziła sobie należycie z tym zadaniem... Kontakt jest z nimi świetny, ciągle dostaję nowe propozycje, robota jest wykonana zawsze na czas i rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam i podaje stronkę : https://wykreowani.pl

Pozdrawiam ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.144s | 12 Queries | GZIP : Off ]