reklama internetowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: reklama internetowa

Postautor: wskazowka998 » 5 maja 2017, o 16:18

Doris79 pisze:
wskazowka998 pisze:Doris, a jak można wiedzieć, to kogo w końcu znalazłaś? bo ja szukam kogoś kto mi zrobi i fajną reklamę, ale też i całą stronę internetową ogarnie? :) możesz zdradzić?


Tak jak można się domyśleć po moim poprzednim wpisie moja droga przez takie agencje była bardzo długa... Wielokrotnie trafiałam na firmy nie kompetentne, które marnowały mój czas i pieniądze. Dopiero firma Wykreowani.pl poradziła sobie należycie z tym zadaniem... Kontakt jest z nimi świetny, ciągle dostaję nowe propozycje, robota jest wykonana zawsze na czas i rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam i podaje stronkę : https://wykreowani.pl

Pozdrawiam ;)


dzięki, przejrzałam ich stronę, wygląda ciekawie i atrakcyjnie, czyli na tym sie na pewno znają :) zamówiłam rozmowę i czekam na ich propozycje, zobaczymy :) nie wszystko rozumiem, ale liczę na to, że mi wszystko jasno wytłumaczą :)
no avatar
User

karolcio

Posty

3

Rejestracja

8 maja 2017, o 20:27

Re: reklama internetowa

Postautor: karolcio » 8 maja 2017, o 20:35

Też na nich trafiłem i zgadzam się, że znają się na swojej robocie. Moja strona przyciąga klientów, a w sumie o to w tym wszystkim chodzi. Mi się też podoba umowa na czas nieokreślony, jak Ci się coś nie podoba to zrywasz umowę i na nara, bo zazwyczaj obowiązują jakieś opłaty i inne takie za zerwanie umowy, a tu mają do tego cywilizowane podejście.
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: reklama internetowa

Postautor: Arek32 » 10 maja 2017, o 13:15

Dodatkowa wiedza na temat promocji firmy na pewno się przyda. Nie mniej jednak uważam, że bez odpowiedniej reklamy w sieci, trudno będzie nam zaistnieć na rynku. Dzisiaj większość osób szuka czy to produktów, czy też określonych usług za pośrednictwem internetu. Wobec czego bez wątpienia warto zatroszczyć się o pozycjonowanie strony. Można to oczywiście zrobić samodzielnie. Niemniej jednak tego rodzaju działania wymagają zarówno sporo czasu, jak i umiejętności. W związku z tym na dużo lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług takiej firmy jak tutaj . Dzięki Agencji SEM SEO SEMPIRE z Poznania możemy być pewni dobrych wyników, jak również tego, że nasza pozycja w wyszukiwarce będzie wysoka.
no avatar
User

weronika990

Posty

6

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:10

Re: reklama internetowa

Postautor: weronika990 » 10 maja 2017, o 14:51

karolcio pisze:Też na nich trafiłem i zgadzam się, że znają się na swojej robocie. Moja strona przyciąga klientów, a w sumie o to w tym wszystkim chodzi. Mi się też podoba umowa na czas nieokreślony, jak Ci się coś nie podoba to zrywasz umowę i na nara, bo zazwyczaj obowiązują jakieś opłaty i inne takie za zerwanie umowy, a tu mają do tego cywilizowane podejście.



Ja o www.wykreowani.pl usłyszałam na tej grupie kilka dni temu, nie wiem dlaczego wcześniej mi umknęli.. Weszłam, napisałam, dostałam telefon zwrotny kilka godzin później, otrzymałam wszelkie informacje co do tego, jak mogą mi pomóc w promocji firmy. Od razu ustaliliśmy szczegóły i mam nadzieję, że nasza współpraca też się tak fajnie rozwinie ;).
no avatar
User

misiacek

Posty

2

Rejestracja

11 maja 2017, o 12:15

Re: reklama internetowa

Postautor: misiacek » 11 maja 2017, o 12:25

Teraz rynek jest pełny firm zajmujących sie marketingiem w internecie, warto korzystać z pełnych pakietów usług bo tak naprawdę na efektywną reklamę składa się wiele elementów. Już sporo przeszedłem w tym temacie, próbowałem sam, próbowałem jakichś indywidualnych pozycjonerów ale to mi nic nie dało, dopiero jak zatrudniłem firme z prawdziwego zdarzenia zobaczyłem efekty. Pozycjonowanie, marketing szeptany, początkowo adwordsy, teraz dostałem adgrantsa więc koszta znacząco mi spadły bo nie finansuje adwordsów. W zasadzie teraz wystarczy mi tylko reklama w internecie, nic więcej nie musze robić.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: reklama internetowa

Postautor: Melonik » 15 maja 2017, o 11:22

każdy kto ma własną firmy chce by rozwijała sie ona jak najlepiej. Chcemy też inwestować w reklam która okazę się bardzo skuteczna. metod na reklame jest bardzo wiele ale która na chwile obecną dociera do klienta? Według mnie jest to storytelling. czytałem o tym tutaj http://chcenawczoraj.pl/post/czym-jest- ... -skuteczny . Na przykładach takich marek jak Allegro można zauważyć , że reklama opowiadająca historie bardziej zostaje w pamięci niż standardowa reklama.
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: reklama internetowa

Postautor: GrażynaJ » 16 maja 2017, o 22:37

Konkurencja na rynku jest tak duża, że bez pomocy profesjonalistów nie da się wybić w internecie, bo inni by nas zjedli. Co zrobić takie czasy... Ja dość długo współpracowałam z tą firmą i dalej pomagają mi we wszelkich promocjach. Muszę przyznać, że odzew klientów jest o wiele większy, a co za tym idzie mój obrót też poszedł w górę. A jakieś tam nowe optymalizacje wprowadzają bez dodatkowych kosztów i to mi się podoba.
no avatar
User

ukasz

Posty

1

Rejestracja

18 maja 2017, o 11:20

Re: reklama internetowa

Postautor: ukasz » 18 maja 2017, o 11:33

misiacek pisze:Teraz rynek jest pełny firm zajmujących sie marketingiem w internecie, warto korzystać z pełnych pakietów usług bo tak naprawdę na efektywną reklamę składa się wiele elementów. Już sporo przeszedłem w tym temacie, próbowałem sam, próbowałem jakichś indywidualnych pozycjonerów ale to mi nic nie dało, dopiero jak zatrudniłem firme z prawdziwego zdarzenia zobaczyłem efekty. Pozycjonowanie, marketing szeptany, początkowo adwordsy, teraz dostałem adgrantsa więc koszta znacząco mi spadły bo nie finansuje adwordsów. W zasadzie teraz wystarczy mi tylko reklama w internecie, nic więcej nie musze robić.


Możesz coś więcej powiedzieć o tych adgrantsach? Cos wyczytalem ale jak to wygląda dokładnie? Faktycznie dostaje sie tak duże pieniądze na adwrodsy?
no avatar
User

Maria

Posty

1

Rejestracja

18 maja 2017, o 12:36

Re: reklama internetowa

Postautor: Maria » 18 maja 2017, o 12:51

Promocja w firmy w internecie jest bardzo ważna. Warto skorzystać z usług fachowców, np. http://agencja-lightup.pl, którzy przeprowadzą odpowiednie działania. Każdy biznes cechuje się odmienną specyfiką, dlatego najlepiej ustalić z profesjonalistami, które metody w przypadku naszej firmy przyniosą najlepsze rezultaty.
no avatar
User

misiacek

Posty

2

Rejestracja

11 maja 2017, o 12:15

Re: reklama internetowa

Postautor: misiacek » 25 maja 2017, o 08:19

ukasz pisze:
misiacek pisze:Teraz rynek jest pełny firm zajmujących sie marketingiem w internecie, warto korzystać z pełnych pakietów usług bo tak naprawdę na efektywną reklamę składa się wiele elementów. Już sporo przeszedłem w tym temacie, próbowałem sam, próbowałem jakichś indywidualnych pozycjonerów ale to mi nic nie dało, dopiero jak zatrudniłem firme z prawdziwego zdarzenia zobaczyłem efekty. Pozycjonowanie, marketing szeptany, początkowo adwordsy, teraz dostałem adgrantsa więc koszta znacząco mi spadły bo nie finansuje adwordsów. W zasadzie teraz wystarczy mi tylko reklama w internecie, nic więcej nie musze robić.


Możesz coś więcej powiedzieć o tych adgrantsach? Cos wyczytalem ale jak to wygląda dokładnie? Faktycznie dostaje sie tak duże pieniądze na adwrodsy?


Tak, ja obecnie dostaje 40 000zł co miesiac na reklamę w adwordsach z tytułu przyznanego adgrantsa. Żeby dostać Granta trzeba złożyć wniosek, założyć fundacje ale dokładnych procedur nie znam bo dla mnie robi to firma która zatrudniam. Ale z tego co wiem to wystarczy odpowiednio przygotowac wniosek i Grant jest przyznawany. Jak byś szukał szczegółowych informacji to polecam www.first-position.pl ja jestem z nich bardzo zadowolony, na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.253s | 12 Queries | GZIP : Off ]