Reklama firmy za pomocą grupona?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: Felicja » 29 lut 2012, o 13:29

Już nie raz było głośno o ogromnych stratach form, na skutek nie przemyślanej współpracy z gruponem, dlatego tak jak mówisz powinno sie zawracać szczególną uwagę na promocję robioną w ten sposób.
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: kaloszkowa » 13 lip 2012, o 13:27

to przede wszystkim zależy od rodzaju działalności firmy - czy jest na nią popyt i czy jest atrakcyjna dla osób, które na tego typu serwisach szukają raczej tanich możliwości rozrywki ;) ja prowadzę firmę usługową raczej biznes to biznes więc nigdy nie interesowałam się możliwościami jakie groupon stwarza firmom, natomiast jestem prywatnie wielką fanką tego typu zakupów także mogę się tylko od tej drugiej strony wypowiedzieć. otóż raz kupiłam na grouponie zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w salonie kosmetycznym, byłam tam raz po czym tak się zakochałam w efekcie a przede wszystkim fachowej obsłudze i relaksującej atmosferze, że od tego czasu stałam się stałą klientką salonu :) wiec jak widać - opłaca się ;)
Awatar użytkownika
User

Shapely Design

Posty

8

Rejestracja

16 paź 2011, o 09:37

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: Shapely Design » 30 lip 2012, o 12:06

Przede wszystkim jest to forma reklamy a nie zarobku.

Nie wypłacamy z własnej kieszeni, ale zrzekamy się części zysków - rzeczywiście trzeba przemyśleć czy m.in. ilość ofert, którą musimy wystawić nie wpędzi nas w kłopoty. (finanse i czas)
prezentacje biznesowe, szkoleniowe, animacje, multimedia
http://shapelydesign.pl/
no avatar
User

wojtek88.k

Posty

17

Rejestracja

22 lip 2012, o 10:28

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: wojtek88.k » 30 lip 2012, o 19:27

W mojej opinii grupon ostatnio podupadł i nie ma tam dobrych ofert-ludzie od niego odchodzą a tym samym promocja dzięki niemu traci sens, lepiej zainwestować w Adwordsy lub pozycjonowanie
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: c_est_la_vie » 3 lis 2012, o 12:20

nie specjalnie się to opłaca, z tego co wiem te grupony mają jakieś chore stawki i trudno coś zarobić, ale mój przedmówca ma rację, że lepiej jak postawisz na skuteczną reklamę w sieci tu możesz zobaczyć http://advancedart.pl/ co masz do dyspozycji.
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: limka » 27 lis 2012, o 18:30

myślę,że jeżeli będzie to dobra oferta dla odbiorcy,to warto jednak odradzam typowo groupona,ostatnio bardzo się popsuła współpraca z nimi.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:31

limka pisze:myślę,że jeżeli będzie to dobra oferta dla odbiorcy,to warto jednak odradzam typowo groupona,ostatnio bardzo się popsuła współpraca z nimi.


Napisz coś więcej, co się popsuło?
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: Piaskowa » 26 sie 2015, o 16:02

Powiem szczerze, że trochę obawiam się gruponów. Bałabym się pójść do fryzjera z grupona. Regularnie chodzę do nich: http://lorealprofessionnel.pl/, a na gruponie nie miałabym pewności, że dobrze mnie obsłużą. Grupony są tanie, ale nie zawsze firma jest uczciwa.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: aisha » 9 wrz 2015, o 15:11

Z własnego doświadczenia wiem, ze na gruponach itd promują się kiepskie firmy lub takie które jeszcze nie mają klientów. Osobiście boję się korzystać z usług takich firm... Jeśli chcesz być godny zaufania od samego początku i zyskac wielu klientów to najlepiej zacznij promować się na portalach społecznościowych. Kampanie content marketingowe są ostatnio bardzo popularne i niosą ze sobą wiele możliwości.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Reklama firmy za pomocą grupona?

Postautor: Apol » 16 sie 2018, o 23:42

Inwestuję w nowoczesny marketing internetowy, mieszanie różnego typu reklam często przynosi świetne rezultaty, warunkiem jest to, że reklamę tworzy odpowiednia firma, wiedząc to wybrałem profesjonalistów z https://solv.pl/uslugi/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron