Reklama dla firmy - co polecacie ?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

BozennaLipinski

Posty

1

Rejestracja

6 cze 2018, o 06:34

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: BozennaLipinski » 6 cze 2018, o 06:41

Jestem właścicielką jednej z krakowskich kawiarni Często prowadzę różnego rodzaju promocje, oferty specjalne, ale bardzo długo miałam problem z przebiciem się na rynku, ponieważ nie wiedziałam jak się reklamować. Z pomocą przyszła mi firma https://playsms.pl/. Dzięki ich działaniom marketingowym nasi klienci są stale informowani o naszych obecnych promocjach. Powiem wam, że dzięki SMS które są rozsyłane widzę sporą poprawę w moim biznesie. Także chyba to były dobrze zainwestowane pieniądze.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: danny4231 » 6 cze 2018, o 07:46

Poza marketingiem w internecie nie można zapominać o klasycznej, dobrze widocznej i namacalnej reklamie. Tak się składa, że inwestycja w podświetlane tablice reklamowe okazała się doskonałym pomysłem. TechgrafQ http://gablotytablice.pl/ wykonali dla nas niezwykle charakterystyczną reklamę, która w kompozycji z nocą nie pozwoli na przejście obok niej obojętnie! Zainteresowanie naszymi usługami znacznie wzrosło. :)
no avatar
User

kostello

Posty

7

Rejestracja

7 cze 2018, o 13:34

Lokalizacja

Łódź

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: kostello » 8 cze 2018, o 12:02

Odnosząc się do mojego innego postu tutaj, polecam Facebook Ads, a do tego AdWordsy. Za obie formy trzeba płacić, ale nigdzie indziej nie dotrze się ze spersonalizowaną ofertą do klientów, jak tutaj. Do tego dobrze jest prowadzić bliga firmowego i nawiązać współpracę z copywriterami, by pisali wysokiej jakości artykuły sponsorowane. Niektórych form, jak np. influencerom, digital marketingowi, materiałom viral należy się przyjrzeć, jak już będziemy mieć w miarę stabilną działalność, czyli po 3-4 latach.
no avatar
User

Nevada50

Posty

5

Rejestracja

9 cze 2018, o 13:32

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: Nevada50 » 9 cze 2018, o 14:08

Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego... Bez dwóch zdań...
Pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym, ale niezwykle uspokajają.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: atama » 14 cze 2018, o 11:56

Jak widać sposobów na reklamę firmy jest wiele. Ja osobiście stawiam na tradycyjną formę w postaci gadżetów reklamowych. Od lat z powodzeniem współpracuję z firmą Awir. To zespół kreatywnych ludzi, już nie raz zaskoczyli mnie tranymi pomysłami, które potem spotkały się z uznaniem klientów. Działają sprawnie i rzetelnie. Ceny usług bardzo konkurencyjne.
no avatar
User

wario

Posty

7

Rejestracja

14 cze 2018, o 12:06

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: wario » 14 cze 2018, o 13:46

AdWordsy są bardzo dobre dla ustabilizowanego już biznesu, razem z funkcjami remarketingu potrafią zdziałać cuda, jeśli chodzi o wzrost konwersyjności. Na dobry początek jednak trzeba zadbać o dobrą zawartość strony internetowej, przyjaznej dla użytkownika, a także o obecność w social media i wizytówkach Google. Można też starać się dołączyć do programów partnerskich Google, które nic nie kosztują, a zwiększają zasięg oddziaływania przedsiębiorstwa. Na początek to będzie już dużo.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: animka87 » 17 cze 2018, o 17:58

ja jak zwykle polecam zacząć od audytu - nawet na własną rękę, tylko krytycznym okiem :) czy wszystko jest ok, wiecie platforma intuicyjna dla użytkowników, czy opisy produktów i zdjęcia produktowe są ok i atrakcyjne. no i na końcu cena i proces zakupu :) znam wiele przypadków, ze np przez złe zdjęcia albo zbyt amatorskie konwersja była bardzo niewielka i wiele osób opuszczało koszyki. Ja w takiej sytuacji zawsze polecam sprawdzone firmy np takie jak nfstudio, które mają sporo udanych realizacji na swoim koncie czy to w temacie zdjęć modowych czy np produktowych :)
no avatar
User

kk001

Posty

12

Rejestracja

23 cze 2018, o 11:55

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: kk001 » 24 cze 2018, o 20:54

Mojej firmie pomogła agencja adwords wrocław . Profesjonalnie zajęli się moją działalnością. Po statystykach widzę,że to dobrze zainwestowanie pieniążki. Na własną rękę probowałam się reklamować ale z marnym skutkiem
no avatar
User

piotr26i

Posty

1

Rejestracja

25 cze 2018, o 09:14

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: piotr26i » 25 cze 2018, o 12:11

Jeżeli nie wiesz jaki masz kupić prezent to polecam wejść na https://www.toys4boys.pl/13-prezent-na-urodziny i zapoznać się z ofertami. Uważam, że każdy znajdzie odpowiedni prezent dla swojego bliskiego.
no avatar
User

kamciare

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2018, o 09:59

Re: Reklama dla firmy - co polecacie ?

Postautor: kamciare » 25 cze 2018, o 16:09

Odnośnie do ledowych żarówek etc to ja polecam bardzo https://www.lediko.com/ generalnie tutaj mają lampy przemysłowe i naprawdę świetnie się sprawdzają. Cena i jakość pierwsza klasa moim zdaniem. Mogę śmiało polecić jak najbardziej
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron