Rajstopy na wesele

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

balbina3355

Posty

6

Rejestracja

20 sty 2018, o 12:44

Rajstopy na wesele

Postautor: balbina3355 » 20 sty 2018, o 13:10

Witajcie, niedługo wraz z moim chłopakiem będziemy bawić się na weselu naszego kolegi w Niemczech.Jestem bardzo zadowolona, ponieważ nigdy jeszcze nie byłam w Niemczech, a program zwiedzania poi weselu mamy spory.Bardzo dobrze przygotowuje się do tego wyjazdu, gdyż zależy mi, aby zabrać wszystkie potrzebne rzeczy.Praktycznie na wesele brakuje mi tylko rajstop ale postanowiłam,że zamówię sobie rajstopy z firmy Gatta https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajsto ... klasyczne/
Zastanawiam się tylko jaką grubość rajstop sobie zamówić czy takie bardzo cienkie czy nieco grubsze? Wybór mają spory więc jest w czym wybierać, a Waszym zdaniem które rajstopy będą fajne na wesele? Jakoś trudno mi się zdecydować więc chyba zamówię kilka par.Czy orientujecie się ile czeka się na przesyłkę?Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na informację.
no avatar
User

magda86

Posty

10

Rejestracja

23 maja 2015, o 19:30

Re: Rajstopy na wesele

Postautor: magda86 » 21 sty 2018, o 21:24

myślałam, że teraz nie zakłada się rajstop na wesele tylko występuje w pończochach lub z gołymi nogami
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Rajstopy na wesele

Postautor: danny4231 » 18 lut 2020, o 00:04

Consay consay.com.pl/ w swojej ofercie zachwycają wysokiej jakości rajstopami. Może znajdziesz tam coś dla siebie? Moja dziewczyna zamawia je wyłącznie z ich oferty, gdyż wysoka jakość gra tutaj pierwsze skrzypce. Myślę, iż warto wziąć to pod uwagę!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 14 Queries | GZIP : Off ]