Przewozy Busy Angelika

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Przewozy Busy Angelika

Postautor: kolaa » 28 cze 2013, o 13:29

Busy Angelika jest jedną z najlepszych firm przewozowych w Polsce. Oferuje przewozy z Dolnego Śląska do Niemiec. Dzięki nowym busom wygoda i komfort jazdy są gwarantowane. Na konto firmy wpływa wiele pozytywnych opinii, więc jest wiarygodna.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: Przewozy Busy Angelika

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 17:23

Jestem z Dolnego Śląska i pierwszy raz słyszę o tej firmie. Nigdy nie widziałem żadnych reklam, ani ulotek, a jestem z dużego miasta. No, ale ja za granicę za bardzo nie jeżdżę, a jeśli już to własnym transportem więc nie jestem, aż tak bardzo tym zainteresowany. W sumie to z nazwy kojarzę tylko jedną firmę przewozową, ale nazwy nie podam ;) Z tego co widzę ceny wyglądają atrakcyjne. Może jak kiedyś będę szukał jakiegoś busa za granicę to skorzystam z Angielki ;) Jednak wątpię, ponieważ jestem zwolennikiem podróżowania własnym transportem.
no avatar
User

czarna_wołga

Posty

16

Rejestracja

29 cze 2013, o 17:30

Re: Przewozy Busy Angelika

Postautor: czarna_wołga » 29 cze 2013, o 18:19

Niestety nie słyszałam wcześniej o istnieniu tego przewoźnika
Cięcie metalu wodą - http://ciecie-woda.pl/oferta
no avatar
User

antonina

Posty

11

Rejestracja

22 paź 2013, o 09:39

Re: Przewozy Busy Angelika

Postautor: antonina » 22 paź 2013, o 10:28

Również nie słyszałam o tym przewoźniku . Ja zmawiam przewozy do holandii od dwóch lat w tej samej firmie, jeżdżą miedzy innymi z wielkopolski.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]