Przedstawiciel handlowy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Przedstawiciel handlowy

Postautor: endrju1 » 6 cze 2016, o 14:13

Czasem nie doceniam jak ciężka jest ta praca- dopiero niedawno miałem okazję poznać bliżej ten zawód. Tyle samodyscypliny i kontaktu z klientem... naprawdę ciężka, stresująca praca. Zastanawiałem się jak można zoptymalizować pracę takiego pracownika- tutaj mam na myśli np. syndrom nadgorliwego szefa, który ciągle uważa, że można by obsłużyć o 10 klientów dziennie. Do głowy wpadł mi monitoring samochodowy- tak jak na http://www.monitoring-gps.net/. Nie tylko jest to gwarancja dla pracodawcy, że jego pracownik rzeczywiście pozyskuje nowych klientów ale także pracownik może wykazać, ze nie był w stanie w jeden dzień obsłużyć dwóch województw! Jak Wy ugryźlibyście ten temat? Muszę przyznać, że jest to taki niepewny grunt.
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Przedstawiciel handlowy

Postautor: emil89832 » 28 lut 2018, o 10:50

Bardzo dobry pomysł z tym monitoringiem GPS, ale jeśli będziecie ktoś szukał, to zdecydowanie polecam Transmobil. Są bardzo znani i mają konkurencyjną ofertę. U nich w systemie mamy: odczyt z tachografów, dokładna lokalizacja, stan paliwa, raporty, kontakt z kierowcami i wiele, wiele innych. To opcja dobra zarówno dla mniejszych, jak i większych firm.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Przedstawiciel handlowy

Postautor: EmilCh » 30 sie 2018, o 11:52

Oczywiście, że jest to dobre rozwiązanie i jeżeli chodzi o firmy transportowe, czy właśnie oparte na dużej ilości przedstawicieli handlowych to powinny być koniecznie w taki system wyposażone ponieważ zwiększa to pewność dostaw, kontrolę nad pracownikami oraz oszczędności na paliwie, czy też serwisach i naprawach. My na ten moment używamy systemu Flotman i moim zdaniem warto abyście zwrócili na niego uwagę ponieważ od lat działa bez zarzutów, od razu generuje również automatycznie raporty i nie mamy tez kłopotów z podaniem dokładnej lokalizacji dostawy dla kontrahenta.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]